Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Żerań

  - 190 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 161 mieszkań na sprzedaż na Żeraniu

  Rynek wtórny - 25 mieszkań na sprzedaż na Żeraniu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż: Żerań Warszawa

  Warszawski Żerań to osiedle leżące na samym południu dzielnicy Białołęka. Rozwijające się osiedle z roku na rok przyciągawięcej osób ofertą mieszkań zarówno z dynamicznego rynku pierwotnego, jak i wtórnego. MNA pierwszy rzut oka największą przewagą osiedla jest cena i  tereny zielone niedaleko Wisły, pozwalające na wysokiej jakości odpoczynek na świeżym powietrzu. Żerań Warszawa to jednak nie tylko zielona okolica. Dostępne na osiedlu liczne placówki edukacyjne pozwolą najmłodszym na kształcenie się niedaleko swojego miejsca zamieszkania.

  Żerań: oferta mieszkań na sprzedaż tylko dla rodzin?

  Warszawa Żerań to miejsce, w którym znaleźć można wiele lokali w takich jak miejscach jak osiedle mieszkaniowe Port Żerań. Dom Development oraz pozostali deweloperzy aktualnie zdominowali rynek nieruchomości, wystawiając wiele ogłoszeń na warszawskiej Białołęce. Wciąż jednak znajdzie się wiele nieruchomości z rynku wtórnego w lokalizacji Warszawa Żerań. Mieszkania na sprzedaż w tej części miasta przypadną do gustu wielu osobom. Młode rodziny szukające przyjaznej okolicy mogą liczyć na bliskość szkół oraz parków. Z drugiej strony szukające swojego pierwszego mieszkania pary oraz single są w stanie znaleźć mieszkanie w dobrej cenie i szybkim dojazdem do pracy.

  Mieszkania na warszawskim Żeraniu prezentują wysoce zróżnicowane powierzchnię, które zaspokoją potrzeby zainteresowanych. Obecnie powierzchnie mieszkań zaczynają się od 35 m2 do 80 m2. W zależności od wybranej oferty można również spotkać się w wieloma dodatkowymi atutami nieruchomości.

  Wiele z nowych inwestycji podkreśla, że osiedla są monitorowane, co zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców i ich ruchomości. Większość z prezentowanych mieszkań znajduje się w blokach przystosowanych do podstawowych wygód XXI wieku, jednakże warto dokładnie sprawdzić infrastrukturę osiedla jeszcze przed podpisaniem umowy przedwstępnej. Brak windy w przypadku mieszkań usytuowanych nawet na 4. piętrze może szybko okazać się bardzo męczące.

  Ile kosztuje mieszkanie na Żeraniu? 

  Rynek nieruchomości w Żeraniu oferuje wiele unikalnych okazji. Dostępne mieszkania położone na osiedlu kosztują średnio 11 000 złotych za m2 [stan na I kwartał 2024 roku]. W porównaniu do średniej całej Warszawy, okazuje się, że Żerań jest wyjątkowo kuszącą opcją. W przypadku poszukiwania najtańszego lokalu na rynku bez wątpienia będzie to kawalerka na sprzedaż. Żerań to miejsce, w którym jednopokojowe mieszkania mogą zostać zakupione za mniej niż 500 000 złotych.

  Żerań: mieszkania na sprzedaż z rynku pierwotnego czy wtórnego?

  W przypadku kupna nieruchomość w celu przyszłego najmu, warto zapoznać się z ogłoszeniami rynku pierwotnego. Nowe inwestycje sprawdzają się lepiej w celach zarobkowych od lokali z rynku wtórnego. Obecnie na Żeraniu dominują ogłoszenia mieszkań na sprzedaż właśnie z rynku pierwotnego.

  Mieszkania na sprzedaż z rynku wtórnego mimo stanowionej mniejszości, dalej mogą być właściwym wyborem dla wielu osób - szczególnie młodych par szukających pierwszego M na własny użytek. W przypadku kupna mieszkania trzeba wytyczyć sobie priorytety, które umożliwią wybór jak najlepszej oferty z dostępnych. Czy jest to miejsce parkingowe, wyjście na taras z konkretnej strony świata czy... lokal usytuowany nad brzegiem Kanału Żerańskiego!

  Rynek pierwotny zdobywa swoją coraz większą popularność wieloma aspektami, Jednym z nich jest fakt bycie pierwszym właścicielem. Z początku prozaiczna kwestia niesie za sobą duże możliwości. Bycie pierwszym właścicielem pozwoli dostosować aranżację mieszkania pod preferencję kupującego. Nowe inwestycje oferują też zastosowanie najnowszych technologii energooszczędnych oraz izolacyjnych.

  Samych lokali z rynku wtórnego obecnie jest mało, ale posiadają one wiele atutów. Ceny mieszkań z rynku wtórnego są zauważalnie niższe, co pozwala nieraz zdecydować się na większy metraż lub zaoszczędzić niemałe kwoty. Dzięki różnorodnej lokalizacji ofert sprzedaży mieszkań kupujący jest w stanie znaleźć najlepiej położony dla niego lokal.

  Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż na warszawskim Żeraniu, na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: