Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Warszawa Białołęka, 41,90 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Warszawa, Białołęka, Żerań

629 400

15 021 /m2

S8 | autobus |tramwaj ✅promocja gotowe
S8 | autobus |tramwaj ✅promocja gotowe

Główne cechy mieszkania

Cena

629 400 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

41,90 m2

Cena za m2

15 021 zł

Piętro

3

Dostępne od

2026-10-15

Opis nieruchomości o powierzchni 41,90 m2

S8 | autobus |tramwaj ✅promocja gotowe

S8 | Autobus |Tramwaj -  to gwarancja szybkiego dotarcia do centrum, całkowicie omijając miejskie korki.

BEZ PROWIZJI
BEZ PCC

Mieszkanie 2 pokojowe - 41.90 m² + Balkon 6,35 m² + Loggia 2,10 m²
(dostępne inne rozkłady, metraże, piętra i mieszkania z balkonem)
W OFERCIE PONAD 100 MIESZKAŃ W OKLICY - SPRAWDŹ MOJĄ OFERTĘ

ROZKŁAD:
- Pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon
- Sypialnia/gabinet/pokój dziecięcy
- Łazienka
- Przedpokój z miejscem na szafę
+ LOGGIA 6,35 m² + 2,10 m²

DODATKOWO:
- Miejsce w garażu podziemnym (PROMOCJA)
- Komórka lokatorska, boksy rowerowe

O INWESTYCJI:
Warszawa, Bliska Białołęka  wyjątkowe miejsce łączące ciszę natury z szybkim dostępem do miejskiej rozrywki.
Niskie budynki o nowoczesnej architekturze, zaprojektowane z myślą o intymności, poczuciu ładu i harmonii.
Niebanalnie zaprojektowane tereny zielone na terenie osiedla, które idealnie współgrają z nowoczesną bryłą budynków.
Bliskość linii autobusowych, tramwajowych oraz dwóch stacji kolejowych. Szybki dojazd do stacji metra na Targówku gwarantuje sprawne połączenie z centrum i każdą częścią stolicy.
Bezpośrednie sąsiedztwo malowniczej ścieżki wzdłuż Kanału Żerańskiego, prowadzącej prosto nad Zalew Zegrzyński - idealne miejsce na sporty wodne i letni wypoczynek.
Otoczenie lasów i licznych terenów zielonych, zapewniające wytchnienie dla rodzin, par oraz singli.