Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Warszawa Praga-Południe, 47 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Warszawa, Praga-Południe, Grochów

815 927

17 360 /m2

⭐garaż 15k | 2 stronne | promo | metro | 2026 0%⭐
⭐garaż 15k | 2 stronne | promo | metro | 2026 0%⭐

Główne cechy mieszkania

Cena

815 927 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

47 m2

Cena za m2

17 360 zł

Piętro

4

Dostępne od

2026-12-01

Opis nieruchomości o powierzchni 47 m2

⭐garaż 15k | 2 stronne | promo | metro | 2026 0%⭐

⭐ Praga Południe - Kamionek ⭐

Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy!
KAMIONEK - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną infrastrukturę, a także idealne miejsce na inwestycję.

ZAKUP BEZPOŚEDNIO OD DEWELOPERA
BEZ PROWIZJI
BEZ PCC

⭐ Mieszkanie 3 pokojowe - 46,88m2 + BALKON 4,74m2 
(dostępne inne rozkłady, metraże, piętra i mieszkania z balkonem)
W OFERCIE PONAD 100 MIESZKAŃ W TEJ INWESTYCJI !!!

⭐ ROZKŁAD:
- Pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon
- Sypialnia
- Sypialnia/gabinet/pokój dziecięcy
- Łazienka z WC
- Przedpokój z miejscem na szafę
+ BALKON 4,74m2

⭐ DODATKOWO:
- Miejsce w garażu podziemnym (PROMOCJA: od 15 000zł)
- Komórka lokatorska, boksy rowerowe

⭐ O INWESTYCJI:
- Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe - Kamionek
- Nowoczesne, kameralne 5 piętrowe budynki z windą i garażem podziemnym
- Mieszkania słoneczne i ciepłe (panoramiczne, 3 szybowe okna)
- Osiedle świetnie skomunikowane: Autobus (2min), Tramwaj (10min), Metro (8 minut)
- 6 minut do planowanej stacji Metro Mińska (świetna inwestycja)
- Osiedle jest monitorowane + ochrona
- Zielone dachy, ekologiczne rozwiązania, place zabaw, strefy rekreacyjne
- Wszelkie media miejskie, wspólnota mieszkaniowa
- Pełna infrastruktura w bezpośredniej odległości, zieleń wokół
- Garaż podziemny, komórki lokatorskie, boksy rowerowe