Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Grochów - 46 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 307 mieszkań na sprzedaż na Grochowie

  Rynek wtórny - 37 mieszkań na sprzedaż na Grochowie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
   Wybierz liczbę pokoi
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5+
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Kamionek o powierzchni 84,26 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 1 199 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXON.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 31,53 mkw. Rok budowy: 1938. Cena - 590 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXON.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Kamionek o powierzchni 57,34 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 825 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXON.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 61,93 mkw. Rok budowy: 2017. Cena - 1 165 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PIÓREK HOUSE.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 36 mkw. Rok budowy: 1957. Cena - 637 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PIÓREK HOUSE.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 71,80 mkw. Rok budowy: 2018. Cena - 1 150 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Eteria Consulting.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 60 mkw. Rok budowy: 1960. Cena - 799 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PIÓREK HOUSE.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Kamionek o powierzchni 35 mkw. Rok budowy: 1968. Cena - 550 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PIÓREK HOUSE.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 52,80 mkw. Rok budowy: 2013. Cena - 865 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Landhome.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 35 mkw. Cena - 549 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Forma Estates.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 53,04 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Develia.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 96 mkw. Rok budowy: 1999. Cena - 1 400 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją 4 Ściany Sp. z o.o..
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 78,40 mkw. Rok budowy: 2010. Cena - 1 850 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tomasz Pierchała Broker nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 96 mkw. Rok budowy: 1999. Cena - 1 450 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DM Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 30 mkw. Rok budowy: 1932. Cena - 550 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją 4 Ściany Sp. z o.o..
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 47 mkw. Rok budowy: 1955. Cena - 745 500 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 91,40 mkw. Rok budowy: 2004. Cena - 868 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homfi.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 49 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 960 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tomasz Pierchała Broker nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 27,60 mkw. Rok budowy: 2001. Cena - 467 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PIÓREK HOUSE.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Kamionek o powierzchni 87,77 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 1 440 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 6 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją White Lion Investments.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 40 mkw. Rok budowy: 2006. Cena - 630 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MDP PARTNERS.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Kamionek o powierzchni 67,30 mkw. Rok budowy: 1986. Cena - 1 100 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 8 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją GRUPA.PRO.
  • Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 70 mkw. Rok budowy: 2018. Cena - 1 150 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXON.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Warszawa Grochów - sprawdź, co oferuje Praga-Południe!

  Warszawa to miasto, którego nie trzeba przedstawiać. Stolica jest nie tylko centralnym ośrodkiem administracyjnym, ale także najważniejszym centrum gospodarczym i kulturalnym. Miasto stwarza ogromne możliwości rozwoju i stale przyciąga nowych mieszkańców, którzy rozglądają się za własnym lokum. Gdzie warto szukać mieszkania na sprzedaż? Grochów to obszar wydzielony z warszawskiej dzielnicy Praga-Południa. Jego atutem jest zróżnicowany rynek nieruchomości, dobra komunikacja z innymi częściami miasta oraz rozwinięta infrastruktura, które sprawiają, że żyje się tu wygodnie. Mieszkańcy mogą także liczyć na niższe ceny nieruchomości niż w obrębie centrum i Śródmieścia.

  Praga-Południe - oferta osiedla Grochów

  Przeglądając ogłoszenia mieszkań na Pradze Południe, łatwo zauważyć, że wiele z ofert dotyczy osiedla Grochów.  Obszar stanowi aż 60% dzielnicy, granicząc z Kamionkami, Saską Kępą, Gocławiem i Gocławkiem. Historia osiedla sięga XIII wieku, kiedy to Grochów został założony jako wieś rycerska. Następnie obszar został stopniowo wchłonięty przez miasto, by w XIX wieku stać jednym z ważniejszych ośrodków przemysłowych. W XX wieku zaczęła się u rozwijać zabudowa willowa i wielorodzinna. Po wojnie pojawiły się PRL-owskie osiedla mieszkaniowe, a współcześnie przybywa nowoczesnych inwestycji deweloperskich. Zabudowa zorganizowana jest w większości przy głównych arteriach dzielnicy jak ul. Ostrobramska, ul. Grochowska i al. Stanów Zjednoczonych.

  Najważniejszym punktem komunikacyjnym dzielnicy jest Rondo Wiatraczna, przy którym znajduje się pętla autobusowo-tramwajowa. Komunikację ułatwia także stacja kolejki podmiejskiej oraz planowane przystanki trzeciej linii metra. Miejscem spotkań i odpoczynku mieszkańców jest Plac Szembeka oraz Park Polińskiegi i Park Znicza. Mieszkańcy mogą także skorzystać ze Skwerku na Majdańskiej oraz Parku Obwodu Praga Armii Krajowe, w których znajdują się place zabaw i zadbana zieleń. Oferty osiedla dopełnia bogata infrastruktura, a wśród niej liczne placówki edukacyjne, sklepy, punkty usługowe oraz kawiarnie i restauracje. 

  Mieszkania na sprzedaż Warszawa Grochów - rynek wtórny

  Grochów oferuje zróżnicowane opcje mieszkaniowe, od starszych bloków z czasów PRL-u po nowoczesne apartamentowce. Dostępne są zarówno mniejsze mieszkania o niewielkiej powierzchni, jak i większe apartamenty dla rodzin. Istnieje także możliwość znalezienia mieszkań do remontu lub gotowych do wprowadzenia. Szczególną popularnością cieszą się 3 pokoje lub dwupokojowe lokale o wielkości około 50 m2. Nieruchomości często posiadają balkon. Atutem jest także widna kuchnia oraz przestronna łazienka. Osoby zainteresowane kupnem nieruchomości chętnie wybierają mieszkania położone w pobliżu przystanków komunikacyjnych lub parków. Większość ofert stanową mieszkania z rynku wtórnego, choć na osiedlu nie brakuje także nowych mieszkań od deweloperów. 

  Mieszkania Warszawa - Grochów dzielnicą z potencjałem

  Dzielnica Grochów dynamicznie się rozwija, a inwestycje w jej infrastrukturę przyczyniają się do wzrostu jej atrakcyjności. Istnieją plany na dalszy rozwój transportu publicznego, powstawanie nowych punktów usługowych oraz modernizację istniejącej infrastruktury. Wszystko to może wpływać na wzrost wartości nieruchomości w przyszłości, co czyni zakup mieszkania dobrą inwestycją.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Warszawie na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: