Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Warszawa Białołęka, 53,31 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Warszawa, Białołęka, Żerań

694 000

13 018 /m2

Metro targówek/oddane do użytku/bez prowizji
Metro targówek/oddane do użytku/bez prowizji

Główne cechy mieszkania

Cena

694 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

53,31 m2

Cena za m2

13 018 zł

Piętro

2

Dostępne od

2026-04-19

Opis nieruchomości o powierzchni 53,31 m2

Metro targówek/oddane do użytku/bez prowizji

Idealna propozycja dla osób ceniących spokój oraz połączenie bliskość natury z nowoczesnością. wygodny dostęp do miejskiej infrastruktury
Kameralna, niska zabudowa zapewnia prywatność, a nowoczesna architektura i starannie zaprojektowana zieleń tworzą przyjazną oraz harmonijną przestrzeń do życia.

Nieruchomość składa się z:
-przestronnego salonu (16,16 m²)
-sypialni (11,79 m²)
-drugiej sypialni (11,58 m²)
-pokoju gościnnego z możliwością przekształcenia na gabinet (11,52m²)
-łazienki (4,40 m²)
-WC (3,21 m²)
-holu (10,90 m²)
-loggi (6,97 m²)

Atuty nieruchomości:
✔ brak prowizji oraz podatku PCC
✔ oddane do użytku!
✔ Metro Targówek-
szybki dojazd i rosnąca wartość inwestycji
✔ dostępne miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska
✔ Factory Annopol, Atrium Targówek
oraz Ikea
w pobliżu znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe oraz 2 stacje kolejowe
pod blokiem zlokalizowane są liczne sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola oraz punkty usługowe- wszystko co najpotrzebniejsze w zasięgu ręki
✔ możliwość wykończenia mieszkania „pod klucz”

Cena: 694.000zł

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację! Posiadam również inne oferty w tej okolicy - z chęcią pomogę dobrać idealną ofertę do Państwa oczekiwań.

Mieszkanie 3 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 53,31 m2

Piętro: 2

Liczba pokoi: 3

Liczba łazienek: 1