Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Warszawa Bemowo, 51,50 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od PIÓREK HOUSE

Warszawa, Bemowo, Jelonki Południowe, Powstańców Śląskich

799 000

15 514 /m2

Do wprowadzenia od zaraz! po generalnym remoncie!
Do wprowadzenia od zaraz! po generalnym remoncie!

Główne cechy mieszkania

Cena

799 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

51,50 m2

Cena za m2

15 514 zł

Piętro

4

Opis nieruchomości o powierzchni 51,50 m2

Do wprowadzenia od zaraz! po generalnym remoncie!

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – gotowe do wprowadzenia | Jelonki, ul. Powstańców Śląskich

Najważniejsze atuty:

- po generalnym remoncie w 2026 roku

- w pełni umeblowane i wyposażone – gotowe do zamieszkania od zaraz

- funkcjonalny układ 3 pokoi

- balkon (loggia) + piwnica

- świetna komunikacja i infrastruktura

Podstawowe informacje:

Powierzchnia: 51,5 m²

Liczba pokoi: 3

Piętro: 4 z 11 (2 windy)

Ogrzewanie: miejskie

Forma własności: spółdzielcze własnościowe

Stan: do zamieszkania

Rozkład mieszkania:

- Salon – ok. 16,2 m²

- Sypialnia 1 – ok. 10 m²

- Sypialnia 2 – ok. 9,2 m²

- Oddzielna kuchnia – ok. 5,5 m²

- Przedpokój – ok. 7 m²

- Łazienka z WC – ok. 3 m²

- Dodatkowo: balkon (loggia) ok. 3 m² + piwnica

Standard i wyposażenie:

Mieszkanie przeszło generalny remont w 2026 roku, obejmujący:

- wymianę instalacji elektrycznej i grzejników

- nowe podłogi, gładzie, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

- nową łazienkę i kuchnię

- nowoczesne oświetlenie

Wyposażenie w cenie:

- kuchnia na wymiar z nowym AGD

- 3 pojemne szafy (2 w przedpokoju, 1 w sypialni)

- umeblowany salon

Mieszkanie jest ciche, ciepłe, z ekspozycją na zachód.

Budynek i otoczenie

- blok z 1975 roku po termomodernizacji

- odnowione windy, szerokie wejście

- spokojne, zielone osiedle

- dostępne bezpłatne miejsca parkingowe

Lokalizacja i komunikacja

250 m do przystanków tramwajowych (10, 11, 26) i autobusowych, ok. 1,3 km do stacji metra (3 przystanki tramwajem)