Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Warszawa Ursynów, 51,75 m2, 5 piętro

Oferta sprzedaży od M Kwadrat

Warszawa, Ursynów, Kabaty, Stefana Dembego

820 000

15 845 /m2

Mieszkanie 51,75 m2, 2 pokoje, kabaty, metro
Mieszkanie 51,75 m2, 2 pokoje, kabaty, metro

Główne cechy mieszkania

Cena

820 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

51,75 m2

Cena za m2

15 845 zł

Piętro

5

Dostępne od

2026-05-07

Opis nieruchomości o powierzchni 51,75 m2

Mieszkanie 51,75 m2, 2 pokoje, kabaty, metro

Do sprzedania ustawne, widne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Kabatach, ul. Stefana Dembego. Lokal znajduje się na 5 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku pokrytym termoizolacją. Na każdym piętrze usytuowanych jest 5 mieszkań obsługiwanych przez 2 windy. Wejście do mieszkania przez wydzielony z części wspólnej przedsionek, z przeszklonymi i zamykanymi na klucz drzwiami, idealny do przechowywania rowerów. Przedsionek dzielony z sąsiednim mieszkaniem.

OSIEDLE MONITOROWANE CAŁĄ DOBĘ.

Części wspólne regularnie sprzątane.

LOKALIZACJA:
Blok położony na zielonym, spokojnym osiedlu u zbiegu ulic Kazimierza Jeżewskiego i Jana Rosoła. Na osiedlu ruch samochodowy jest możliwy tylko dla mieszkańców. Na terenie znajduje się świetnie zaopatrzony sklep, plac zabaw oraz parking dla mieszkańców.
Miejsce znakomicie skomunikowane z resztą miasta. W pobliżu liczne linie autobusowe.
10 minut spacerem do stacji Metra KABATY ( stacja A1 ) !!

W pobliżu sklepy, drogerie, place zabaw, przedszkola, szkoły, galerie, kościół, restauracje oraz przystanki i stacje komunikacji miejskiej, lotnisko.

Olbrzymim atutem proponowanej lokalizacji jest bezpośrednie sąsiedztwo Parku Przy Bażantarii. Park posiada bogatą infrastrukturę sportową i rekreacyjną dla osób w każdym wieku, od najmłodszych po seniorów. Mnóstwo alejek między drzewami zapewni wspaniałe trasy dla rodziców z pociechami w wózku, uprawiających jogging czy nordic walking. Znakomita infrastruktura rowerowa mająca bezpośrednie połączenie z Lasem Kabackim czy parkiem otaczającym Pałac w Natolinie.