Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Warszawa Śródmieście, 36,20 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od Top Brokers

Warszawa, Śródmieście, Ujazdów, ul. Dragonów

790 000

21 823 /m2

Piękne dwa pokoje w znakomitej lokalizacji
Piękne dwa pokoje w znakomitej lokalizacji

Główne cechy mieszkania

Cena

790 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

36,20 m2

Cena za m2

21 823 zł

Piętro

4

Opis nieruchomości o powierzchni 36,20 m2

Piękne dwa pokoje w znakomitej lokalizacji

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 36,20 m2, piętro 4/4 bez windy w budynku z 1972 r., Śródmieście Ujazdów.

Przestronne, słoneczne, gotowe do wprowadzenia się, w cenie sprzęt i wyposażenie, idealne pary lub inwestycyjnie pod wynajem.

Mieszkanie to:
* salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon: kanapa, pojemna szafa, stół i dwa krzesła, regał;
* aneks kuchenny: duża lodówka, płyta gazowa, okap, zlew, piekarnik;
* sypialnia: podwójne łóżko;
* łazienka: wanna z funkcją prysznica, WC, umywalka;
* przedpokój;
* balkon.

Dodatkowo piwnica 3,2m2.

Czynsz administracyjny 805 zł.

Budynek po modernizacji, ocieplony, wymienione piony, nowa instalacja elektryczna. 

Wygodna lokalizacja, blisko liczne sklepy i punkty usługowe, przedszkole i szkoła podstawowa. Jedynie 3 min. pieszo do przystanków autobusowych, szybki dojazd do centrum i innych dzielnic. Nieopodal popularne parki: Agrykola i Łazienki Królewskie.

Mieszkanie to lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, jest założona księga wieczysta, grunty uregulowane (własność). Brak jakichkolwiek obciążeń w księdze wieczystej do transakcji, wpisana piwnica, tylko jeden właściciel, możliwa szybka sprzedaż. Mieszkanie jest dostępne za gotówkę lub na kredyt, który bezpłatnie pomożemy uzyskać.

Zapraszam do obejrzenia na miejscu, zadzwoń od razu i umów się na spotkanie! Oferta biura nieruchomości, więcej propozycji na naszej stronie topbrokers(kropka)pl