Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Warszawa Targówek, 53,20 m2, 8 piętro

Oferta sprzedaży od ZamieszkajPL

Warszawa, Targówek, Bródno Podgrodzie, ul. Krasnobrodzka

630 000

11 842 /m2

3 pokoje z balkonem na bródnie
3 pokoje z balkonem na bródnie

Główne cechy mieszkania

Cena

630 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

53,20 m2

Cena za m2

11 842 zł

Piętro

8

Opis nieruchomości o powierzchni 53,20 m2

3 pokoje z balkonem na bródnie

3 pokoje | Bardzo słoneczne | Dwustronne | Ładny widok z okien

Lokal usytuowany jest na 8 piętrze, ma bardzo wygodny i funkcjonalny układ pomieszczeń:
- salon 16,6 m2 z wyjściem na loggię od wschodu,
- oddzielna, widna kuchnia 6,6 m2, umeblowana, od wschodu,
- 2 sypialnie od strony zachodniej 11,5 i 7,2 m2,
- łazienka z WC i prysznicem 3,6 m2,
- przedpokój z szafami 7,7 m2.

- piwnica ok. 3 m2

Mieszkanie wymaga własnej aranżacji - jest możliwość otwarcia kuchni na pokój lub połączenia 2 sypialni.
Własność - spółdzielcze własnościowe, grunty w trakcie regulacji.

Budynek ocieplony, wymienione instalacje wod.-kan., gazowe, klatki zadbane, nowe windy, podjazd dla wózków i osób niepełnosprawnych.

Parkingi dla mieszkańców nieopodal budynku ( społeczne, strzeżone i ogólnodostępne ).

Dużą zaletą nieruchomości jest wygodna lokalizacja
- Stacja Metra Kondratowicza - 12 min spacerkiem.
- pętla autobusowa kilka kroków od budynku - bezpośredni dojazd do Stacji Metra Kondratowicza - 4 min.

Wygodny wjazd na trasę S8.

W okolicy - Galeria Rembielińska, Atrium Targówek, M1, Ikea, liczne sklepy, piekarnie, apteki, szkoły i przedszkola, przychodnie, szpital, Park i Las Bródnowski.
W budynku sklep ogólnospożywczy, w okolicy liczne usługi -  fryzjer, weterynarz, fryzjer dla psów, kosmetyka, stylizacja paznokci, krawiectwo itp.

Osiedle spokojne, wokół mnóstwo zieleni, place zabaw, miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu..