Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Warszawa Praga-Południe, 58,57 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Simple DOM

Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, Żupnicza

997 447

17 030 /m2

Nowe/kamionek/funkcjonalne
Nowe/kamionek/funkcjonalne

Główne cechy mieszkania

Cena

997 447 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

58,57 m2

Cena za m2

17 030 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 58,57 m2

Nowe/kamionek/funkcjonalne

Chcesz zamieszkać w nowoczesnym miejscu na warszawskim Kamionku? Potrzebujesz ciekawego miejsca na inwestycję? To jest oferta właśnie dla Ciebie.

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 58,57 m2, zlokalizowane na terenie nowych osiedli na warszawskim Kamionku. W inwestycji dostępne są też inne mieszkania od 1 do 4 pokoi o powierzchni od 27,95 m² do 88,59 m2.

Kupujący nie płaci prowizji.

Na mieszkanie składają się:

- salon z aneksem kuchennym łącznej powierzchni 23,18 m2 z wyjściem na balkon powierzchni 4,88 m2,
- sypialnia powierzchni 12,05 m2,
- pokój 7,49 m2,
- łazienka 1 - 2,01 m2, łazienka 2 - 4,46 m2.

Termin zakończenia inwestycji IV kwartał 2026 r. Stan deweloperski.

Drzwi antywłamaniowe, monitoring, wideodomofon.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenach od 50 do 60 tysięcy zł. do indywidualnego ustalenia. Miejsce postojowe na platformie od 30 tysięcy zł.

Położenie mieszkania zapewnia możliwość korzystania z pełnej miejskiej infrastruktury. W okolicy znajdują się dobrze oceniane restauracje. W pobliżu Dworzec Wschodni dający duże możliwości komunikacyjne oraz linie autobusowe, w okolicy tereny zielone - Kamionkowskie Błoni Elekcyjne i Park Skaryszewski.

Zapraszam do kontaktu.

Zawarte powyżej informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa. W Sp. z o.o. dbamy o to, aby treści prezentowane w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Informacje dotyczące ofert pochodzą z oświadczeń sprzedających, a my dokładamy wszelkich starań, aby były one jak najbardziej wiarygodne.