Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Złotów, 84,90 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT Sp. z o.o.

Złotów

520 000

6 124 /m2

Przestronne mieszkanie z garażem
Przestronne mieszkanie z garażem

Główne cechy mieszkania

Cena

520 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

84,90 m2

Cena za m2

6 124 zł

Piętro

3

Opis nieruchomości o powierzchni 84,90 m2

Przestronne mieszkanie z garażem

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni około 57,56 m², położone na trzecim piętrze w nowym budownictwie na prywatnym, ogrodzonym osiedlu w spokojnej i cichej części Złotowa.

 

Budynek wyposażony jest w windę oraz monitoring, co zapewnia wygodę i poczucie bezpieczeństwa. Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz - bez dodatkowych nakładów finansowych.

W skład mieszkania wchodzi:

  • salon z aneksem kuchennym (ok. 32 m²),
  • sypialnia (ok. 11 m²),
  • garderoba (ok. 5 m²),
  • łazienka (ok. 5 m²),
  • przedpokój (ok. 5 m²),
  • garaż (ok. 24 m²),
  • komórka lokatorska na parterze (ok. 4 m²).

Ogrzewanie z centralnej kotłowni gazowej zapewnia komfort oraz niskie koszty eksploatacji.

Dużym atutem nieruchomości jest bardzo dobra lokalizacja - w pobliżu znajdują się wszystkie najważniejsze punkty usługowe, a także tereny spacerowe i jezioro, które sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi i relaksowi.

Cena mieszkania: 520 000 zł

Czynsz: około 450 zł miesięcznie (w tym administracja, zaliczka eksploatacyjna, sprzątanie klatki schodowej, wywóz śmieci oraz fundusz remontowy).

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na prezentację!

Leonarda

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.