Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Złotów

  - 8 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Złotowie

  Rynek wtórny - 8 mieszkań na sprzedaż w Złotowie

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Złotowie

  Złotów to niewielka miejscowość znajdująca się zaledwie 35 km na północ od Piły. Jako ośrodek turystyczny, przemysłowy i handlowo-usługowy, przyciąga wiele osób pochodzących z mniejszych miejscowości.

  Ze względu na niewielkie rozmiary samego miasta rynek mieszkań w Złotowie nie jest szczególnie bogaty. Popyt na lokale jest jednak stymulowany przez rozwój gospodarczy i turystyczny tego ośrodka. Większość obrotu odbywa się na rynku wtórnym.

  Złotów charakteryzuje się kameralną, niewysoką zabudową. Nie jest ona też szczególnie gęsto rozmieszczona, z wyjątkiem ścisłego centrum. Budynki wielorodzinne często przypominają wyglądem domy jednorodzinne, zapewniając mieszkańcom spokój i prywatność. Wśród mieszkań na sprzedaż w Złotowie dominują lokale 2-pokojowe i 3-pokojowe. Wiele mieszkań jest odnowionych i schludnych, urządzonych w tradycyjnym stylu. Miłośnicy nowoczesnych mieszkań mogą mieć trudności ze znalezieniem tu idealnego lokum.

  Ceny mieszkań w Złotowie są zaliczane do przystępnych. Średnia stawka za 1 m2 powierzchni mieszkania jest bowiem zbliżona do średniej krajowej, co czyni tę lokalizację atrakcyjną, szczególnie wobec pobliskiej Piły. Naprawdę tanie mieszkania w Złotowie są dostępne znacznie częściej niż w Pile. Dodatkowo tutejsi mieszkańcy mogą korzystać z unikalnych walorów miejscowości.

  Na ceny mieszkań w Złotowie i okolicach ma wpływ przede wszystkim standard ich wykończenia. Lokalizacja ma drugorzędne znaczenie. Ważna może być natomiast powierzchnia – w przypadku większych lokali cena w przeliczeniu na 1 m2 zwykle jest niższa.

  Gdzie znaleźć tanie mieszkania w Złotowie

  Z wyszukiwarką gethome.pl możesz bez problemu znaleźć atrakcyjne i tanie mieszkania w Złotowie. Są one zlokalizowane w różnych rejonach miasta – zarówno w okolicach centrum, jak i na obrzeżach. Wśród dostępnych na rynku ofert znajdują się zarówno lokale urządzone, gotowe do zamieszkania, jak i te, które można wyposażyć samodzielnie, zgodnie ze swoim gustem i potrzebami.

   

  Mieszkania Złotów - oferty

  W Złotowie dostępne jest 8 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania w Złotowie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (4 oferty)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (4 oferty)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Złotów, jak i mieszkania bezpośrednio Złotów.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Złotów

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Złotowie mamy 8 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 35 m2 do 71 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Złotowie to 54 m2.

  Ceny mieszkań w Złotowie

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Złotowie to 6 713 zł za m2;

   Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Złotowie?

   • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Złotowie znajdziesz w cenie 629 999 zł;
   • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Złotowie wynosi 8 753 zł/m2;

   Tanie mieszkania Złotów. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

   Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 185 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 980 zł/m2.

   Oferty w okolicy

   Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

   Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

   Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: