1. Blog

GetHome nominowany do Polskiej Nagrody Innowacyjności

Podziel się

Redakcja
16.10.2020

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami informacją o nominacji GetHome do Polskiej Nagrody Innowacyjności. Zostaliśmy wyróżnieni m.in. za nowoczesne podejście do obsługi klienta i stosowanie innowacyjnych rozwiązań.

Polska Nagroda Innowacyjności jest programem gospodarczym prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcję „Forum przedsiębiorczości”. Nagrodę otrzymują najbardziej innowacyjne i kreatywne uczelnie, instytuty, firmy, a także instytucje działające w Polsce. To podmioty, których praca badawczo-rozwojowa znajduje zastosowanie w różnych gałęziach gospodarki, przyczyniając się do jej postępu. Nominacja jest dla nas ogromnym zaszczytem szczególnie, że została przyznana nam już po roku działalności.

Czytaj również: GetHome członkiem IAB Polska

PNI nominacja gethome

Jako GetHome prezentujemy wyłącznie unikalne ogłoszenia domów i mieszkań - oznacza to, że dana nieruchomość wyświetlana jest na naszym na portalu wyłącznie raz - w przeciwieństwie do konkurencji, gdzie oferty tej samej nieruchomości są powielane. Weryfikacja unikalności oferty następuje u nas dzięki działaniu zaawansowanego algorytmu, który weryfikuje czy znajduje się ona już w bazie. Jeśli wykryjemy, że oferta byłaby duplikatem i mogła wprowadzić użytkownika w błąd - wówczas jej nie wyświetlamy. Obecnie dla najlepszych partnerów biznesowych uruchamiamy także program marketingowy, który wykorzystuje sztuczną inteligencję, by zdobywać klientów. Wszystko to zostało docenione przez komitet nominujący Property Group i GetHome do Polskiej Nagrody Innowacyjności.

Tegoroczny Polski Kongres Przedsiębiorczości odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie w dniach 23-25 listopada 2020.  Jest to największe wydarzenie gospodarcze w Polsce, w którym udział biorą przedstawiciele świata nauki, biznesu i samorządu. W tym roku poruszony zostanie temat rynku nieruchomości w Polsce oraz związane z nim zagadnienia: nowe technologie w budownictwie, jakich mieszkań i standardów oczekują Polacy oraz jak stworzyć energooszczędne mieszkanie.

komisja europejska gethome

W styczniu miała miejsce wizyta zarządu Polskiej Agencji Przedsiębiorczości w Brukseli. Spotkania w Parlamencie Europejskim oraz Komisji Europejskiej zaowocowały zwiększeniem współpracy i zaangażowaniem w tworzenie Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości takich podmiotów jak EFFRA, SPIRE, Europejska Rada ds. Innowacji oraz Generalny Dyrektoriat ds. Badań Naukowych i Innowacji.

Polecamy: Podsumowanie drugiej edycji konferencji FIRE

Współpraca polega na promowaniu, nawiązywaniu kontaktów oraz podejmowaniu wspólnych działań i projektów z polskimi przedsiębiorcami. Uczestnictwo osób decyzyjnych, takich jak Peter Droell – Dyrektor Dyrektoriatu F (Prosperity) czy Angels Orduna – Prezes SPIRE, w Polskim Kongresie Przedsiębiorczości ma na celu promowanie nadchodzącego programu Horyzont Europa na lata 2021-2027.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nominowanym i mamy nadzieję, że obecna sytuacja pozwoli nam spotkać się w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie podczas Kongresu.

Redakcja

Wiadomości - Nieruchomości - Finanse

O autorze

Redakcja portalu GetHome.pl to zespół, który dba o najwyższą jakość treści pod kątem merytorycznym. Z pasją tworzymy wartościowe teksty, które pomagają naszym czytelnikom oraz stanowią dla nich inspirację i źródło wiedzy. Główną tematyką artykułów jest branża nieruchomości: budownictwo, finanse, aranżacje i projekty wnętrz, rynek pierwotny i wtórny itd. Staramy się także przedstawić wiele informacji przydatnych poszukującym mieszkania czy domu w danej lokalizacji.

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.