1. Blog

GetHome członkiem Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska

Podziel się

Redakcja
02.04.2020

Z przyjemnością informujemy, że z końcem marca br., GetHome.pl, którego wydawcą jest firma Property Group Sp. z o.o. (właściciel portalu RynekPierwotny.pl), zasilił grono firm członkowskich Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Po 11 latach działalności w środowisku internetowym, przystąpienie do IAB Polska jest dla nas kolejnym krokiem w dalszym rozwoju naszej firmy. Wierzymy, że współpraca przyniesie obu stronom wiele korzyści i będzie szansą na wymianę wiedzy, doświadczenia i kształtowania wspólnie wyznawanych wartości – profesjonalizmu, dobrych praktyk, edukacji, a także zaangażowania w swoją pracę.

Czytaj również: GetHome łączy sztukę z biznesem

Mamy również nadzieję, że nasza współpraca przełoży się także na jakość oferowanych naszym klientom usług, a co za tym idzie będzie przysłowiową cegiełką w rozwoju całej branży marketingu internetowego.

"Marketing nieruchomości cały czas ewoluuje i wprowadza nowe rozwiązania, z których korzysta coraz więcej użytkowników. Niemal cały proces poszukiwań w segmencie pierwotnym przeniósł się obecnie do sieci. Sami deweloperzy już dawno dostrzegli potencjał prezentacji swoich inwestycji w internecie. Od 11 lat skutecznie pomagamy im w ich promocji na każdym etapie sprzedaży, wykorzystując najnowocześniejsze narzędzia marketingowe, które również sami tworzyliśmy. Przystępując do IAB Polska w dalszym ciągu chcemy rozwijać możliwości promocji online, wykorzystując do tego wymianę wiedzy i doświadczenia z członkami stowarzyszenia. Dzięki temu mamy nadzieję na wypracowywanie jeszcze skuteczniejszych rozwiązań marketingowych dla branży deweloperskiej" - tłumaczy Grzegorz Kurowski, Prezes Zarządu Property Group Sp. z o.o., wydawcy portalu GetHome.pl i RynekPierwotny.pl.

Polecamy: GetHome nominowany do Polskiej Nagrody Innowacyjności


Obecnie w IAB Polska zrzeszonych jest ponad 230 firm. W tym gronie znajdują się m.in. agencje interaktywne, domy mediowe, portale internetowe czy sieci reklamowe.

 

Redakcja

Wiadomości - Nieruchomości - Finanse

O autorze

Redakcja portalu GetHome.pl to zespół, który dba o najwyższą jakość treści pod kątem merytorycznym. Z pasją tworzymy wartościowe teksty, które pomagają naszym czytelnikom oraz stanowią dla nich inspirację i źródło wiedzy. Główną tematyką artykułów jest branża nieruchomości: budownictwo, finanse, aranżacje i projekty wnętrz, rynek pierwotny i wtórny itd. Staramy się także przedstawić wiele informacji przydatnych poszukującym mieszkania czy domu w danej lokalizacji.

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.