Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Będzin

  - 17 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 domów na sprzedaż w Będzinie

  Rynek wtórny - 17 domów na sprzedaż w Będzinie

  Domy w Będzinie - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Będzinie dwupokojowe:

  W Będzinie są 2 oferty domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 962 500 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 94 m2

  Domy w Będzinie trzypokojowe:

  W Będzinie są 4 oferty domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 447 000 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 118 m2

  Domy w Będzinie czteropokojowe:

  W Będzinie jest 5 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 633 400 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 130 m2

  Domy w Będzinie pięciopokojowe:

  W Będzinie są 2 oferty domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 799 500 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 236 m2

  Domy bezpośrednio w Będzinie - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Domy używane w Będzinie - oferty agencji nieruchomości

   - 17 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Będzin jest średniej wielkości miastem na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego i konurbacji katowickiej. Położony nieco na uboczu jest jednak bardziej zaciszny i spokojny niż np. Katowice, Gliwice czy Chorzów. Można tu znaleźć zarówno charakterystyczną dla GOP wysoką zabudowę mieszkaniową, jak i sporo atrakcyjnych domów na sprzedaż. Będzin oferujesporo miejsc rekreacji, dzięki czemu mieszka się tu bardzo przyjemnie.

  Będzin przyciąga nowych mieszkańców z wielu powodów. Liczne miejsca pracy, rozbudowywana oferta rekreacyjna oraz wszelkie niezbędne usługi na miejscu (w tym znane w całym regionie Targowisko Miejskie) zapewniają wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia. Jednocześnie Będzin jest nieco cichszy niż wiele innych miast GOP, a zabudowa jest tu zróżnicowana. Domy na sprzedaż można znaleźć przede wszystkim na rynku wtórnym. Są to nieruchomości starszego typu, ale też takie powstałe w ostatnich latach. Nabywcy mogą więc bez większego problemu znaleźć w Będzinie idealną nieruchomość dla siebie.

  Ile kosztują domy w Będzinie?

  Domy w Będzinie kuszą też atrakcyjnymi cenami. W porównaniu z pobliskimi miejscowościami są one relatywnie niskie. Statystycznie jest tu taniej niż w sąsiednim Sosnowcu i dużo taniej niż w Katowicach. Metr kwadratowy domu na sprzedaż w Będzinie jest też wyraźnie tańszy niż metr kwadratowy mieszkania. Dokładna cena ofertowa zależy jednak przede wszystkim od standardu i lokalizacji. Droższe są domy na nowszych osiedlach i dużych działkach, a także w spokojnej, zadbanej okolicy.

  Domy na sprzedaż w Będzinie – gdzie szukać?

  Zabudowa w Będzinie jest bardzo zróżnicowana. Stare Miasto i Śródmieście mają wielkomiejski charakter. Os. Syberka jest natomiast dużą „sypialnią” z wieloma blokami mieszkaniowymi. Na osiedlach Ksawera i Małobądz zabudowa jest znacznie bardziej kameralna – niskie bloki sąsiadują tu z domami jednorodzinnymi. Natomiast osiedla takie jak Warpie czy Grodziec składają się głównie z domów i to właśnie tam często można znaleźć dużo ofert sprzedaży. Zależy Ci na konkretnej lokalizacji domu w Będzinie? Skorzystaj z naszej mapy, aby znaleźć ogłoszenia z wybranego obszaru miasta!

   

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: