Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Tychy - 9 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 domów na sprzedaż w Tychach

  Rynek wtórny - 9 domów na sprzedaż w Tychach

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Tychach - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Tychach dwupokojowe:

  W Tychach jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Tychach trzypokojowe:

  W Tychach jest 0 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 0 m2

  Domy w Tychach czteropokojowe:

  W Tychach są 2 oferty domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 1 024 500 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 154 m2

  Domy w Tychach pięciopokojowe:

  W Tychach jest 7 ofert domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 749 286 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 209 m2

  Domy bezpośrednio w Tychach - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Domy używane w Tychach - oferty agencji nieruchomości

   - 9 ogłoszeń
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  brak obrazkabrak obrazkaZamieszkaj na czułowie | dom z działką
  i

  Dom 8 pokojowy na sprzedaż
  Tychy

  Oferta biura nieruchomości
  8 pokoi 214 m2
  529 000
  2 471 /m2
  Sprzedam dom Tychy o powierzchni 214 mkw. Powierzchnia działki wynosi 844 mkw. Rok budowy: 1985. Cena - 529 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 8 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: c.o. własne. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EstateStreet.
  brak obrazkabrak obrazka
  i

  Dom 4 pokojowy na sprzedaż
  Tychy

  Oferta biura nieruchomości
  4 pokoje 103 m2
  899 000
  8 728 /m2
  Sprzedam dom Tychy o powierzchni 103 mkw. Powierzchnia działki wynosi 830 mkw. Cena - 899 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rem Agencja Obrotu Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaCzułów#dwurodzinny#jednorodzinny#do remontu
  i

  Dom 6 pokojowy na sprzedaż
  Tychy

  Oferta biura nieruchomości
  6 pokoi 180 m2
  580 000
  3 222 /m2
  Sprzedam dom Tychy o powierzchni 180 mkw. Powierzchnia działki wynosi 2638 mkw. Rok budowy: 1956. Cena - 580 000 zł. Dom bez poddasza ma 6 pokoi, ogrzewanie: co węglowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Asset Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaTychy czułów dom w doskonałej lokalizacji.
  i

  Dom 6 pokojowy na sprzedaż
  Tychy

  Oferta biura nieruchomości
  6 pokoi 214 m2
  850 000
  3 971 /m2
  Sprzedam dom Tychy o powierzchni 214 mkw. Powierzchnia działki wynosi 630 mkw. Cena - 850 000 zł. Dom bez poddasza ma 6 pokoi, ogrzewanie: własne gazowe - junkers. Do domu przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją J.W. Pach Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaTychy dom z charakterem,otoczony zielenią polecam.
  i

  Dom 6 pokojowy na sprzedaż
  Tychy

  Oferta biura nieruchomości
  6 pokoi 224 m2
  699 000
  3 120 /m2
  Sprzedam dom Tychy o powierzchni 224 mkw. Powierzchnia działki wynosi 586 mkw. Rok budowy: 1976. Cena - 699 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 6 pokoi, ogrzewanie: własne gazowe - kocioł 2-funkcyjny. Do domu przynależy balkon, ogródek, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją J.W. Pach Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaNaprawdę na dużo cię stać...
  i

  Dom 11 pokojowy na sprzedaż
  Tychy

  Oferta biura nieruchomości
  11 pokoi 330 m2
  889 000
  2 693 /m2
  Sprzedam dom Tychy o powierzchni 330 mkw. Powierzchnia działki wynosi 800 mkw. Rok budowy: 1984. Cena - 889 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 11 pokoi, ogrzewanie: własne gazowe - kocioł 1-funkcyjny. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Amk Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazka
  i

  Dom 4 pokojowy na sprzedaż
  Tychy

  Oferta biura nieruchomości
  4 pokoje 205 m2
  1 150 000
  5 609 /m2
  Sprzedam dom Tychy o powierzchni 205 mkw. Powierzchnia działki wynosi 498 mkw. Cena - 1 150 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje. Do domu przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rem Agencja Obrotu Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaDom wolnostojący tychy czułów
  i

  Dom 5 pokojowy na sprzedaż
  Tychy

  Oferta biura nieruchomości
  5 pokoi 118,10 m2
  799 000
  6 765 /m2
  Sprzedam dom Tychy o powierzchni 118,10 mkw. Powierzchnia działki wynosi 550 mkw. Rok budowy: 1986. Cena - 799 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 5 pokoi. Do domu przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Kachel Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaTychy wygorzele dom idealny dla 2 rodzin
  i

  Dom 6 pokojowy na sprzedaż
  Tychy

  Oferta biura nieruchomości
  6 pokoi 185 m2
  899 000
  4 859 /m2
  Sprzedam dom Tychy o powierzchni 185 mkw. Powierzchnia działki wynosi 650 mkw. Cena - 899 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 6 pokoi, ogrzewanie: własne gazowe - kocioł 2-funkcyjny. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją J.W. Pach Nieruchomości.
  Poznaj region

  Domy na sprzedaż - Tychy z niesamowitą ofertą nieruchomości

  Mieszczące się w województwie śląskim Tychy swoim położeniem idealnie nadadzą się dla tych, którzy cenią sobie bliskość większych miast. Do Katowic czy Krakowa dzieli odpowiednio kwadrans oraz godzina jazdy. Samo miasto, jak i okolica jest pełna zieleni. Tychy również plasują się pośród 10ciu miast z największą liczbą parków spacerowo-wypoczynkowych. Nic więc dziwnego, że miasto przyciąga coraz to większe ilości inwestorów. Obecnie planowanych jest wiele inwestycji nowoczesnych domów oraz infrastruktury miejskiej, która zapewni mieszkańcom jeszcze bardziej komfortowe warunki.

  Domy na sprzedaż - Tychy pełne ogłoszeń sprzedaży domów wolnostojących i szeregowych

  Patrząc na rynek nieruchomości w mieście, możemy odkrywać różne ciekawe domy. Przykładowymi ofertami mogą być domy w zabudowie bliźniaczej, domy jednorodzinne czy domy w zabudowie szeregowej gotowe do zamieszkania. Różnorodność zabudowań nieruchomości sprawia, że każdy znajdzie swój wymarzony nowy dom. Tychy oprócz pięknych domów oferują również wszechobecną zieleń w mieście. Park Suble jest jednym z najbardziej niesamowitych terenów zielonych miasta, w którym spotkamy zwierzęta takie jak kaczki czy łabędzie.

  W niektórych ogłoszeniach możecie znaleźć dom z garażem w bryle budynku. Przyda się to każdemu, kto chce zadbać, o jak najlepsze warunki dla swojego samochodu. Średni metraż, jakiego możemy się spodziewać, szukając nieruchomości w mieście, wynosi około 200m2 powierzchni użytkowej, ale znajdziemy zarówno te większe, jak i mniejsze domy na sprzedaż. Tychy patrząc na domy wolnostojące, oferują również działki o średniej powierzchni ok 500 m2.

  Ceny za nowe domy na sprzedaż - Tychy i okolice z ofertą ciekawych nieruchomości

  Domy oferowane na sprzedaż w mieście mogą być świetnym rozwiązaniem dla kogoś, kto chce pogodzić cichą i spokojną okolicę tego miejsca z bliskością do dużych miast województwa śląskiego. Ceny w mieście w większości pokrywają się ze średnimi dla tego województwa. Wszelkie odstępstwa od tego zwykle są na korzyść kupującego. Jest to spowodowane rosnącym zapotrzebowaniem na miejsca do zamieszkania oraz zwiększającą się liczbą ludności w mieście.

  Jednocześnie, rozwój infrastruktury i dostępność różnego rodzaju usług w centrum miasta wpływa na atrakcyjność tej lokalizacji, co może wpłynąć na wysokość cen za nieruchomości z rynku wtórnego, jak i nowe domy. Tychy, jak i każde miasto i panujący w nim rynek nieruchomości podlega różnym wahaniom, a ceny domów mogą się zmienić w zależności od sytuacji na rynku.

  Nowe domy na sprzedaż - Tychy z wyjątkowymi dzielnicami jak Wilkowyje czy Czułów

  Zróżnicowana oferta domów oferowanych na sprzedaż sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć dom odpowiadający jego potrzebom. Dzięki portalowi GetHome.pl wyszukanie twojego idealnego domu będzie jeszcze prostsze! Używając dostępnej dla użytkowników interaktywnej mapy, jeszcze lepiej wyobrazisz sobie lokalizację swojego przyszłego domu. Dostępne filtry umożliwią ci pominięcie wszystkich domów niespełniających twoich warunków.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę domów na sprzedaż w Tychach na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: