Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Katowice

  - 58 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 22 domy na sprzedaż w Katowicach

  Rynek wtórny - 36 domów na sprzedaż w Katowicach

  Domy w Katowicach - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Katowicach dwupokojowe:

  W Katowicach jest 1 oferta domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 450 000 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 58 m2

  Domy w Katowicach trzypokojowe:

  W Katowicach jest 0 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 0 m2

  Domy w Katowicach czteropokojowe:

  W Katowicach jest 17 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 931 031 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 116 m2

  Domy w Katowicach pięciopokojowe:

  W Katowicach jest 38 ofert domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 1 127 263 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 183 m2

  Domy bezpośrednio w Katowicach - oferty deweloperów

   - 22 ogłoszenia

  Domy używane w Katowicach - oferty agencji nieruchomości

   - 36 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co musisz wiedzieć o rynku domów na sprzedaż w Katowicach?

  Katowice to jedno z największych i najważniejszych pod względem gospodarczym miast w Polsce. Jest to stolica województwa śląskiego, a także jeden z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego oraz siedziba Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Dogodne warunki mieszkaniowe oraz rozwinięta oferta rynku nieruchomości znacząco wpływają na domy na sprzedaż w Katowicach, których popularność stale rośnie.

  Infrastruktura motorem napędowym Katowic. Kto odnajdzie się w stolicy Śląska?

  W Katowicach na brak pracy i ciekawych ofert domów na sprzedaż nie będą narzekać m.in. specjaliści z branży transportowej, IT czy budowlanej. Współprace prowadzone na różnorodnych płaszczyznach między miastami, które tworzą górnośląską aglomerację, a także wynikające z tego udogodnienia dla mieszkańców sprawiają, że Katowice są bardzo atrakcyjnym miastem do życia w Polsce. Jest to nie tylko centrum administracyjne całego województwa śląskiego, ale również najbardziej rozwinięte gospodarczo miasto tego regionu. Katowice to również miasto stanowiące centrum komunikacyjne, w którym mieszkańcy mogą korzystać z takich środków transportu, jak: tramwaje, autobusy, pociągi czy nawet z infrastruktury lotniczej.

  W Katowicach zlokalizowane jest lotnisko Katowice Pyrzowice, które obsługuje połączenia międzynarodowe. Ważną rolę pełni również położeniem miasta względem węzłów drogowych. Mieszkańcy Katowic mogą korzystać bezpośrednio z takich dróg, jak: trasy europejskie E40, E75, E462, autostrada A4 i A1, drogi ekspresowe S1 i S86, drogi krajowe nr 79, nr 81, nr 86, nr 11, nr 44, nr 88, nr 94. To sprawia, że Katowice stanowią miasto o ogromnym potencjale inwestycyjnym, który jest zauważalny i wykorzystywany nie tylko przez lokalnych, ale i zagranicznych przedsiębiorców. Wpływa to znacząco na dynamikę rozwoju miasta oraz na warunki życia poprzez m.in. dostęp do rozbudowanego rynku pracy.

  Gdzie kupić dom w Katowicach?

  Katowice to miasto o zróżnicowanej zabudowie, które w centrum miasta wyróżnia się wysokimi budynkami, z kolei na obrzeżach aglomeracji znajdziemy rozbudowane osiedla domów. Do najpopularniejszych dzielnic dla osób poszukujących domu Katowice są: Podlesie, Piotrowice, Kostuchna oraz Ochojec. Są to jednostki zlokalizowane w południowej części stolicy województwa śląskiego, ale dobrze skomunikowane z centrum Katowic.

  Znajdziemy tu przede wszystkim osiedla domów w zabudowie szeregowej, jednorodzinnej, wśród których dużą liczbę stanowią nowe domy ze względu na liczne inwestycje deweloperów. Śląskie biura nieruchomości zauważają coraz większe zainteresowanie domami na sprzedaż w Katowicach. Ponadto, popularnymi obiektami na lokalnym rynku nieruchomości są: mieszkania, działki, lokale usługowe, domy wolnostojące, magazyny oraz obiekty komercyjne dostępne zarówno na sprzedaż jak i wynajem.

  Oferty w okolicy

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: