Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Sosnowiec

  - 31 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 2 domy na sprzedaż w Sosnowcu

  Rynek wtórny - 29 domów na sprzedaż w Sosnowcu

  Domy w Sosnowcu - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Sosnowcu dwupokojowe:

  W Sosnowcu są 3 oferty domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 341 667 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 73 m2

  Domy w Sosnowcu trzypokojowe:

  W Sosnowcu są 3 oferty domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 386 000 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 90 m2

  Domy w Sosnowcu czteropokojowe:

  W Sosnowcu są 3 oferty domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 568 333 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 130 m2

  Domy w Sosnowcu pięciopokojowe:

  W Sosnowcu jest 21 ofert domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 916 905 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 311 m2

  Domy bezpośrednio w Sosnowcu - oferty deweloperów

   - 2 ogłoszenia

  Domy używane w Sosnowcu - oferty agencji nieruchomości

   - 29 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Sosnowiec to miasto na południu Polski, w województwie śląskim, w Zagłębiu Dąbrowskim. Miasto położone jest na Wyżynie Śląskiej, stanowiącej część Wyżyny Śląsko-Krakowskiej, nad 3 rzekami: Czarną Przemszą, Białą Przemszą i Brynicą.

  Sosnowiec - domy na sprzedaż

  Jakiej wielkości domy najchętniej kupuje się w tym mieście? Ich przeciętna powierzchnia to 225 m². Wiele domów na sprzedaż pochodzących z rynku wtórnego znajduje się we wschodniej dzielnicy miasta – Porąbce. Ceny domów w Sosnowcu są bardzo konkurencyjne w porównaniu do innych w dużym polskich miastach. Popularnością cieszą się również działki pod budowę domu w Sosnowcu. Ich atrakcyjność wynika z niskich cen, a także bliskiej odległości od centrum Aglomeracji Śląskiej, dobrego połączenia komunikacyjnego.

  Gdzie kupić dom w Sosnowcu?

  Zagórze to północna, wielka dzielnica Sosnowca, która graniczy od północy z Dąbrową Górniczą, a od wschodu z Kazimierzem i Porąbką. Mieszkańcy uznają tę dzielnicę za przyjazną i atrakcyjną. Znajduje się w niej najwięcej działek na sprzedaż, a dojazd do innych śląskich miast jest bardzo dobry. Możesz tu znaleźć wiele domów pochodzących z rynku wtórnego. To idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi i osób ceniących sobie wygodę. Zagórze bywa nazywane „sypialnią” Sosnowca, ponieważ mieszkańcy cenią panującą tam spokojną atmosferę i chętnie wybierają to miejsce do życia.

  Klimontów to wschodnia, duża dzielnica Sosnowca, która graniczy z Zagórzem, a jej wschodnim obrzeżem przebiega droga ekspresowa S1. W Sosnowcu dużym zainteresowaniem cieszą się również kamienice na sprzedaż. Jeśli porównamy ceny za m² domu w Sosnowcu do innych pobliskich miast śląskich, okazuje się, że są one o 26% niższe niż w Katowicach. Zestawiając je z sąsiadującymi miastami Zagłębia takimi jak Będzin, Mysłowice czy Jaworzno kwoty za m² w Sosnowcu kształtują się w środku stawki. Większość ofert w mieście dotyczy domów pochodzących z rynku wtórnego, co daje możliwość szybkiego wprowadzenia się bez zbędnych kosztów związanych z wykańczaniem.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: