Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Ostrołęka - 7 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 9 domów na sprzedaż w Ostrołęce

  Rynek wtórny - 6 domów na sprzedaż w Ostrołęce

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Ostrołęce - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Ostrołęce dwupokojowe:

  W Ostrołęce jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Ostrołęce trzypokojowe:

  W Ostrołęce jest 0 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 0 m2

  Domy w Ostrołęce czteropokojowe:

  W Ostrołęce są 4 oferty domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 572 500 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 134 m2

  Domy w Ostrołęce pięciopokojowe:

  W Ostrołęce jest 11 ofert domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 517 000 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 108 m2

  Domy bezpośrednio w Ostrołęce - oferty deweloperów

   - 9 ogłoszeń

  Domy używane w Ostrołęce - oferty agencji nieruchomości

   - 6 ogłoszeń
  • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
   Wybierz liczbę pokoi
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5+
  • Sprzedam dom Ostrołęka o powierzchni 131,12 mkw. Powierzchnia działki wynosi 252 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 580 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 4 pokoje, 2 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Góralczyk Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Ostrołęka o powierzchni 134,43 mkw. Powierzchnia działki wynosi 250 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 570 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 4 pokoje, 2 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Góralczyk Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Ostrołęka o powierzchni 108,56 mkw. Powierzchnia działki wynosi 301 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 499 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 5 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Góralczyk Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Ostrołęka o powierzchni 108,56 mkw. Powierzchnia działki wynosi 445 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 535 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 6 pokoi, 1 łazienkę, ogrzewanie: pompa ciepła. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Góralczyk Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Ostrołęka o powierzchni 137,15 mkw. Powierzchnia działki wynosi 255 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 570 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 4 pokoje, 2 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Góralczyk Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Ostrołęka o powierzchni 136,83 mkw. Powierzchnia działki wynosi 255 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 570 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 4 pokoje, 2 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Góralczyk Nieruchomości.
  • Sprzedam dom ostrołęcki, Olszewo-Borki o powierzchni 108,56 mkw. Rok budowy: 2024. Dom 2 piętrowy z poddaszem ma 5 pokoi, 2 łazienki. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Góralczyk Nieruchomości.
  Poznaj region

  Domy na sprzedaż – Ostrołęka z atrakcyjną ofertą na terenie woj. mazowieckiego

  Średniej wielkości Ostrołęka znajduje się na terenie woj. mazowieckiego, ok. 1,5 godziny drogi od Warszawy. Jest to siedziba powiatu ostrołęckiego i lokalne centrum gospodarcze, kulturalne oraz oświatowe. Działające tu zakłady przemysłowe zapewniają atrakcyjne miejsca pracy i wpływają na siłę przyciągania miejscowości. Wpływa to na popyt na nieruchomości mieszkalne, w tym domy na sprzedaż. Ostrołęka ma w tej dziedzinie wiele do zaoferowania. Poznaj specyfikę lokalnego rynku.

  Domy na sprzedaż w Ostrołęce – charakterystyka rynku nieruchomości

  Rynek nieruchomości jest tu typowy dla miasta średniej wielkości. Dominują oferty z rynku wtórnego – są to zarówno mieszkania, jak i domy na sprzedaż. Ostrołęka nie cieszy się dużym zainteresowaniem deweloperów. Od czasu do czasu można tu jednak znaleźć domy deweloperskie. Ostrołęka najwięcej ma jednak do zaoferowania na rynku wtórnym. Większość obiektów powstaje w ramach prywatnych inwestycji, co wpływa na zróżnicowanie ofert. Dostępne są budynki w różnym wieku, stylach i stanie, co pozwala znaleźć idealnie dopasowany do potrzeb dom. Ostrołęka oferuje przede wszystkim nieruchomości umiarkowanej wielkości (powierzchnie od kilkudziesięciu do 200 m2 są najpopularniejsze), choć można tu znaleźć także większe posiadłości dla wymagających.

  Ile kosztuje dom w Ostrołęce – średnie ceny nieruchomości w mieście

  Ostrołęka z całą pewnością nie należy do najdroższych miast. Tutejsze ceny można uznać za umiarkowane – zbliżone do średniej krajowej. Ich zróżnicowanie pomiędzy konkretnymi ogłoszeniami jest jednak spore. Najwięcej trzeba zwykle zapłacić za obiekty wykorzystujące energooszczędne rozwiązania i mające w pełni urządzone wnętrza, a także nowe domy. Ostrołęka jest również droższa dla tych, którym zależy na takich dodatkach jak: garaż, poddasze lub piwnica, a także duża, zagospodarowana działka. Nieco tańsze są bliźniaki lub domy szeregowe. Ostrołęka oferuje też obiekty starszego typu przeznaczone do remontu, które zwykle są najtańsze. Ze względu na kompaktowe rozmiary miasta lokalizacja ma drugorzędne znaczenie, choć domy w pobliżu centrum zwykle są nieco droższe.

  Domy na sprzedaż – Ostrołęka i okolice z ciekawymi ofertami w GetHome.pl

  Przeglądaj różnorodne domy na sprzedaż w Ostrołęce dzięki naszej wygodnej wyszukiwarce. Skorzystaj z filtrów, aby wybrać określony typ zabudowy (domy wolnostojące, domy szeregowe, bliźniaki), poszukiwaną powierzchnię czy też liczbę pokoi. Dzięki naszej interaktywnej mapie z łatwością wyszukasz natomiast wszystkie domy na sprzedaż w Ostrołęce i okolicach lub też jedynie ogłoszenia dotyczące wybranego obszaru. 

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę domów na sprzedaż w Ostrołęce na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: