Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Warszawa, Ursus - 8 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 3 domy na sprzedaż na Ursusie

  Rynek wtórny - 7 domów na sprzedaż na Ursusie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy na Ursusie - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy na Ursusie dwupokojowe:

  Na Ursusie jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy na Ursusie trzypokojowe:

  Na Ursusie jest 1 oferta domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 130 000 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 24 m2

  Domy na Ursusie czteropokojowe:

  Na Ursusie jest 1 oferta domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 1 690 000 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 186 m2

  Domy na Ursusie pięciopokojowe:

  Na Ursusie jest 8 ofert domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 1 954 800 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 211 m2

  Domy bezpośrednio na Ursusie - oferty deweloperów

   - 3 ogłoszenia

  Domy używane na Ursusie - oferty agencji nieruchomości

   - 7 ogłoszeń
  • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
   Wybierz liczbę pokoi
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5+
  • Sprzedam dom Warszawa, Ursus o powierzchni 208 mkw. Cena - 1 690 000 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją IP Properties.
  • Sprzedam dom Warszawa, Ursus o powierzchni 24,20 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 130 000 zł. Dom bez poddasza ma 3 pokoje, 1 łazienkę. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Woźniakowski Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Warszawa, Ursus o powierzchni 186 mkw. Powierzchnia działki wynosi 608 mkw. Rok budowy: 1956. Cena - 1 690 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 4 pokoje, 3 łazienki. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXON.
  • Sprzedam dom Warszawa, Ursus o powierzchni 393,50 mkw. Powierzchnia działki wynosi 253 mkw. Rok budowy: 2001. Cena - 1 834 000 zł. Dom z poddaszem ma 7 pokoi, 4 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Eastate.
  • Sprzedam dom Warszawa, Ursus o powierzchni 191,50 mkw. Powierzchnia działki wynosi 673 mkw. Rok budowy: 1983. Cena - 1 800 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 8 pokoi, 3 łazienki. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXON.
  • Sprzedam dom Warszawa, Ursus o powierzchni 495 mkw. Powierzchnia działki wynosi 737 mkw. Rok budowy: 2007. Cena - 3 300 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 10 pokoi, 5 łazienek. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXON.
  • Sprzedam dom Warszawa, Ursus o powierzchni 170 mkw. Powierzchnia działki wynosi 449 mkw. Rok budowy: 1990. Cena - 1 150 000 zł. Dom 4 piętrowy bez poddasza ma 8 pokoi, ogrzewanie: c.o. gazowe. Do domu przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Kingdom Real Estate Advisor.
  • Sprzedam dom Warszawa, Ursus, Gołąbki o powierzchni 95,99 mkw. Rok budowy: 2023. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 6 pokoi, 2 łazienki. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem MaRS investments sp. z o.o..
  Poznaj region

  Domy na sprzedaż - Ursus Warszawa

  Ursus to jedna z dzielnic Warszawy, położona w zachodniej części miasta, na jego obrzeżach. Ursus to warszawska dzielnica o najmniejszej powierzchni, która zajmuje niecałe 10 km2. Mimo tak małych rozmiarów, jednostka stale się rozwija i posiada dogodne warunki mieszkalne, dlatego znajdziemy tu tak wiele nieruchomości, w tym wyjątkowe domy na sprzedaż.

  Ursus - mała dzielnica o wielkim potencjale

  Ursus słynie przede wszystkim z produkcji kultowych traktorów, jednak te czasy świetności przypadały na okres, kiedy Ursus był jeszcze oddzielną podwarszawską jednostką. Pod koniec XX w. obszar ten przyłączono do dzielnicy Ochota, a następnie poprzez jego wyodrębnienie stworzono ówczesną 8. dzielnicę Warszawy. Obraz Ursusa po zaledwie ponad 20 latach życia dzielnicy pokazuje bardzo szybki rozwój obszaru. Z kolei obecna infrastruktura i warunki jednostki mają przełożenie na duży potencjał tej małej dzielnicy.

  Dużą zaletą jest korzystne położenie komunikacyjne u zbiegu międzynarodowych dróg kołowych i kolejowych, jak: Trasa E-30, E-67 oraz międzynarodowa linia kolejowa. Co więcej, Ursus ma doskonałe połączenie z największym lotniskiem w Polsce, czyli z Międzynarodowym Portem Lotniczym Okęcie. Taki dostęp komunikacyjny pozwala zarówno na szybki dojazd do centrum Warszawy komunikacją miejską oraz samochodem, ale także daje łatwe połączenie z innymi miastami w Polsce i zagranicą. To zachęca do inwestycji nowych mieszkańców oraz przedsiębiorców, którzy chcą być blisko administracyjno-biznesowego centrum Polski. Dzięki temu, rynek nieruchomości stale się rozwija, a domy na sprzedaż w Ursusie cieszą się dużą popularnością.

  Nieruchomości w Ursusie

  W Ursusie znajdziemy oferty na rynku wtórnym oraz pierwotnym. Przeważa tu liczba dostępnych do zakupu i wynajmu mieszkań nad domami, co w przypadku warszawskich obszarów jest normą. Jednak tutaj występuje relatywnie znacznie więcej domów na sprzedaż niż w przypadku innych dzielnic, co jest wynikiem niższej zabudowy.

  Domy na sprzedaż w Ursusie znajdziemy na osiedlach: Czechowice, Stary Ursus, Niedźwiadek Gołąbki, a także Skorosze. Każdy z tych obszarów jest dobrze skomunikowany z pozostałymi osiedlami oraz z innymi dzielnicami Warszawy. Z kolei, w najbardziej wysuniętej części dzielnicy na północ - Szamoty - znajduje się obszar przemysłowy, który daje wiele miejsc pracy lokalnym mieszkańcom. Tam również znajdziemy Ursus Factory - centrum outletowe, popularne wśród warszawiaków.

  Warunki mieszkalne Ursusa

  Ursus, jako dzielnica Warszawy oferuje przede wszystkim dostęp do najlepiej rozwiniętej infrastruktury w Polsce, dotyczy to zarówno komunikacji, jak i aspektów opieki zdrowotnej, edukacji, rynku pracy oraz rozwoju osobistego. Mała powierzchnia i pewne oddalenie od ścisłego centrum miasta powodują, że jest to dzielnica dobrze zintegrowana, tworząca klimat spokojnego miasteczka, które jednocześnie należy do największej aglomeracji w Polsce.

  Mieszkańcy Ursusa mogą korzystać z bogatej oferty dzielnicy, którą tworzą takie obiekty, jak ośrodki i domy kultury, biblioteki i wypożyczalnie oraz placówki oświatowe. W zakresie oświaty w Ursusie działają liczne żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe oraz licea i technikum. Obiekty rekreacyjne, takie jak: Pływalnia "Skalar", "Albatros", OSiR Ursus, boiska do piłki nożnej, koszykówki, bieżnie lekkoatletyczne, a także stadion piłkarski zachęcają mieszkańców Ursusa do aktywności sportowej i są dostępne do publicznego użytku. W ten sposób ta mała dzielnica ma dogodne warunki do życia i rozwoju dla każdego mieszkańca, dlatego warto zainteresować się ofertą nieruchomości i sprawdzić domy na sprzedaż w Ursusie.

  Spodobał Ci się Ursus? Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości? Sprawdź ofertę domów na sprzedaż na portalu GetHome.pl i znajdź dom idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: