Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki na sprzedaż Bochnia

  - 9 ogłoszeń
  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Działki – Bochnia atrakcyjnym miejscem na budowę domu

  Znajdująca się na terenie woj. małopolskiego Bochnia to średniej wielkości miasto słynące przede wszystkim z kopalni soli. Bliskość Krakowa (do którego można dojechać w czasie poniżej godziny), rozwinięta gospodarka i kultura sprawiają, że jest postrzegana jako bardzo dobre miejsce do zamieszkania. Sprawia to, że działki w Bochni dość szybko znikają z rynku. Dowiedz się więcej o jego specyfice i cenach gruntów w mieście.

  Działki w Bochni – co warto wiedzieć o tutejszym rynku?

  Bochnia ma kilka cech dzięki którym jest postrzegana jako dobre miejsce na inwestycje. Krzyżujące się tutaj ważne szlaki komunikacyjne umożliwiają lokowanie firm zajmujących się dystrybucją czy transportem. Kopalnia soli i świetnie zachowana architektura pomagają natomiast przyciągać tutaj turystów. Z tego powodu działki w Bochni przeznaczone na inwestycje komercyjne cieszą się dużym zainteresowaniem.

  Z drugiej strony tutejszymi gruntami interesuje się wielu inwestorów prywatnych. Działki budowlane w Bochni, przeznaczone pod budowę domów jednorodzinnych, często mają bardzo atrakcyjne lokalizacje, a przy tym przystępne ceny.

  Ile kosztują działki na sprzedaż w Bochni i okolicach?

  Średnie ceny działek budowlanych w Bochni z całą pewnością można zaliczyć do przystępnych. Pomimo ogromnego potencjału inwestycyjnego miejscowości pozostają one znacznie tańsze niż np. w stolicy małopolski i bezpośrednio przylegających do niej miejscowościach. Dokładne stawki za grunty zależą jednak od wielu czynników. W zależności od przeznaczenia parceli, jej wielkości, kształtu czy znajdujących się na niej obiektów ceny mogą być zróżnicowane. Droższe są np. grunty w pełni uzbrojone. Ważna jest także dokładna lokalizacja. W Bochni można znaleźć atrakcyjne grunty budowlane nawet w samym centrum, a także w spokojnych dzielnicach, w których dominuje zabudowa jednorodzinna.

  Działki budowlane w Bochni – gdzie ich szukać?

  Dostępność działek budowlanych w Bochni nie jest szczególnie duża, ale co pewien czas na rynku pojawiają się nowe oferty. Wszystkie najciekawsze aktualne ogłoszenia znajdziesz na GetHome.pl. Skorzystaj z interaktywnej mapy, aby wyszukać grunty na wybranym obszarze lub też z filtrów umożliwiających zawężenie wyników wyszukiwania zgodnie z parametrami takimi jak cena działki, powierzchnia czy też jej przeznaczenie.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie małopolskim? Sprawdź bogatą ofertę działek na sprzedaż w Bochni na portalu GetHome.pl i znajdź parcelę odpowiadającą Twoim potrzebom.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: