Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki w górach Muszyna - 5 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Działka 26,11ar (10ar + 16,11ar) w muszynie
  i
  Sprzedam działkę Muszyna o powierzchni 2611 mkw. Działka rolna, kształt: prostokąt. Cena działki - 537 800 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją HNF Nieruchomości.
  Działka 26,66ar w muszynie - ul.polna
  i
  Sprzedam działkę Muszyna o powierzchni 2666 mkw. Działka rolna, kształt: prostokąt. Cena działki - 549 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją HNF Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Muszyna o powierzchni 946 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 179 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją House Expert Group.
  Działki w muszynie 76a (w pobliżu wieży widokowej)
  i
  Sprzedam działkę Muszyna o powierzchni 7600 mkw. Działka kształt: nieregularny. Cena działki - 250 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją HNF Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Muszyna o powierzchni 2145 mkw. Działka kształt: trójkąt. Cena działki - 370 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją House Expert Group.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: