Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki na sprzedaż Warszawa, Jeziorki Południowe - 11 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Działka budowlana ursynów pyry
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Ursynów, Jeziorki Południowe o powierzchni 2291 mkw. Cena działki - 2 170 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AdReM Nieruchomości.
  ---działka 1100m2 idealna pod bliźniaka---
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Ursynów, Jeziorki Południowe o powierzchni 1100 mkw. Cena działki - 859 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AdReM Nieruchomości.
  --ursynów, 721 m2 przy węźle s7 i pkp jeziorki --
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Ursynów, Jeziorki Południowe o powierzchni 721 mkw. Cena działki - 721 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AdReM Nieruchomości.
  Piękna działka, idealna pod usługi/produkcję
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Ursynów, Jeziorki Południowe o powierzchni 4272 mkw. Działka rolno-budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 2 350 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MDP PARTNERS.
  Działka budowlana ursynów 1649 m2 w okolicy stawu
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Ursynów, Jeziorki Południowe o powierzchni 1649 mkw. Cena działki - 1 022 380 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AdReM Nieruchomości.
  ---działka z rozpoczęta budową dużego domu---
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Ursynów, Jeziorki Południowe o powierzchni 1620 mkw. Cena działki - 1 530 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AdReM Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Ursynów, Jeziorki Południowe o powierzchni 1079 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 1 079 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homfi.
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Ursynów, Jeziorki Południowe o powierzchni 794 mkw. Cena działki - 600 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AdReM Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Ursynów, Jeziorki Południowe o powierzchni 981 mkw. Cena działki - 890 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją AdReM Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Ursynów, Jeziorki Południowe o powierzchni 1500 mkw. Cena działki - 820 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Wilson's Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Warszawa, Ursynów, Jeziorki Południowe o powierzchni 1200 mkw. Cena działki - 599 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją K3 Nieruchomości.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: