Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Kawalerka Gdynia do wynajęcia

  - 25 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 193 mieszkania do wynajęcia w Gdyni

  Mieszkania w Gdyni - statystyki mieszkań do wynajęcia portalu Gethome

  Mieszkania w Gdyni kawalerki:

  W Gdyni jest 25 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 1 852 zł

  Średni metraż kawalerek to 31 m2

  Mieszkania w Gdyni dwupokojowe:

  W Gdyni jest 111 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 2 702 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 45 m2

  Mieszkania w Gdyni trzypokojowe:

  W Gdyni są 42 oferty mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 3 620 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 69 m2

  Mieszkania w Gdyni czteropokojowe:

  W Gdyni jest 12 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 5 717 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 96 m2

  Mieszkania używane w Gdyni - oferty agencji nieruchomości

   - 193 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Położona tuż nad wybrzeżem Gdynia to wyjątkowo młode metropolia, które co roku przyciąga tłumy swoją unikalnością na tle całego kraju. Bliskość morza, modernistyczna architektura oraz otaczająca przyroda to tylko niektóre z powodów, dlaczego warto chociaż raz odwiedzić prawdziwe miasto z morza. Dla studentów oraz osób, którzy chcą poczuć jak mieszka się nad wodą, na dobry start idealną opcją może być kawalerka na wynajem. Gdynia oferuje wiele mieszkań położonych w atrakcyjnych lokalizacjach zarówno w sezonie, jak i poza nim.

  Analizując dostępne oferty w Gdyni, szybko można zauważyć, jak dużym zainteresowaniem może się cieszyć kawalerka. Gdynia Redłowo to jedna z dzielnic miasta położona nad wybrzeżem pełna wyjątkowych propozycji. Gotowe do zamieszkania mieszkania zlokalizowane przy peronie SKM, siedzibach dużych firm oraz plaży to wyjątkowe oferty o dużym zainteresowaniu.

  Dla osób szukających mieszkania w samym centrum Gdyni również mogą liczyć na wiele. Gdynia Śródmieście to najbardziej pożądana opcja na najem krótkoterminowy oraz długoterminowy. Centrum Gdyni na okres Opener'a przechodzi prawdziwe oblężenie turystami z całego świata. Przez resztę roku atrakcyjne kawalerki gotowe na wynajem też nie muszą długo czekać. 

  Gdynia Dąbrowa na początku może wydawać się daleka od centrum i całego miejskiego życia. Trzeba jednak zaznaczyć, że świetna i nowoczesna komunikacja dostępna w dzielnicy pozwala na szybki dojazd do reszty miasta, a same ceny na Dąbrowie mogą być traktowanie jako tanie kawalerki do wynajęcia. Gdynia w każdej dzielnicy oferuje unikalne doświadczenia. Nawet najdalsze, ale zarazem dobrze skomunikowane dzielnice Gdyni takie jak Witomino czy Karwiny wydają się cały czas bliskie centrum, mimo że otoczone są ciszą i spokojem lasem, lub Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym.

  Ile kosztuje kawalerka do wynajęcia w Gdyni

  Przy ustalaniu ceny trzeba spojrzeć na kilka czynników. Pierwszym i najważniejszym jest z pewnością rodzaj najmu. Kawalerki w samym centrum Gdyni na okres krótkiego najmu mogą wydawać się sporym obciążeniem portfela, lecz są one w gruncie rzeczy skierowane do turystów szukających mieszkania obok plaży w samym sercu miasta Gdynia. Kawalerka do wynajęcia w wakacje zwykle będzie się wiązała z większymi kosztami z powodu dużej liczby przyjezdnych oraz organizacji wydarzeń tematycznych.

  W przypadku wynajmu długoterminowego kawalerki stają się zdecydowanie bardziej atrakcyjne cenowo. Przykładowo kawalerka w centrum Gdyni znajdująca się na 3. piętrze kamienicy może być w wyjątkowo korzystnej cenie. Mieszkania urządzone, umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD zwykle będą droższe od pustych kawalerek, ale dla niektórych ta opcja może również się opłacić. 

  Kawalerka w mieście czy w okolicach?

  Gdynia to doskonała lokalizacja dla osób studiujących. Kawalerki do wynajęcia w Gdyni są nieco tańsze od propozycji w Gdańsku, a sprawna komunikacja sprawia, że nawet uczęszczając na zajęcia w Sopocie lub stolicy regionu - nie odczujemy znacznych komplikacji.

  Jaka będzie idealna kawalerka do wynajęcia dla studenta w Gdyni? Przede wszystkim musi być wygospodarowana przestrzeń do nauki oraz oddzielna - do odpoczynku. Silnym trendem są oczywiście kawalerki w nowoczesnym, minimalistycznym stylu z dominantą bieli. Z czysto finansowej perspektywy warto zainteresować się kawalerkami do wynajęcia w Gdyni, które w ramach opłaty miesięcznej obejmują zarówno czynsz administracyjny, jak i dostęp do internetu. 

  Kawalerka wynajmowana w Gdyni daje nam zarówno dostęp do bogatej oferty edukacyjnej, trójmiejskiego rynku pracy, jak i różnorodnych wydarzeń kulturalnych, festiwali, koncertów oraz wystaw. Gdynia jest dynamicznym miastem nadmorskim, które przyciąga mieszkańców swoim klimatem, bogatą ofertą kulturalną i możliwościami spędzania wolnego czasu. Jeśli szukasz miejsca, gdzie można połączyć pracę, rozrywkę i odpoczynek, Gdynia na pewno jest warta uwagi.

  Jesteś zainteresowany najmem nieruchomości w województwie pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę kawalerek na wynajem w Gdyni na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Oferty w okolicy

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: