Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Płock

  - 0 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 0 mieszkań do wynajęcia w Płocku

  placement placeholder

  Nie znaleźliśmy ofert w podanych przez Ciebie kryteriach

  Nie znaleźliśmy ofert w podanych przez Ciebie kryteriach
  Poznaj region

  Miasto na prawach powiatu rozmieszczone jest na powierzchni 88 km kwadratowych. Płock przynależy administracyjnie do województwa mazowieckiego oraz powiatu płockiego, który sąsiaduje z płońskim, sochaczewskim, gostynińskim, sierpeckim, włocławskim czy lipnowskim. Miasto położone jest nad Wisłą i na styku 2 makroregionów: Pojezierza Dobrzyńskiego oraz Kotliny Płockiej. Tu krzyżują się dwie drogi krajowe (DK nr 60 i nr 62) i mają swój początek trasy wojewódzkie (DW nr 559, nr 562, nr 567, nr 575).

  Lokalny rynek najmu

  Płock został podzielony administracyjnie na 21 osiedli mieszkaniowych. Zalicza się do nich: Borowiczki, Ciechomice, Miodowa, Dobrzyńska, Dworcowa, Góry, Imielnica, Kochanowskiego, Kolegialna, Łukasiewicza, Międzytorze, Podolszyce Południe, Podolszyce Północ, Pradolina Wisły, Radziwie, Stare Miasto, Skarpa, Tysiąclecia, Trzepowo, Wyszogrodzka, Winiary, Zielony Jar. Oprócz tego są jeszcze 2 niezamieszkane osiedla przemysłowe.

  Płock cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród osób poszukujących mieszkania do wynajęcia, jak i inwestorów zaintersowanych zakupem nieruchomości pod inwestycje. Na przeważającym obszarze miasta znajdują się zespoły zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

  Mieszkańcy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych, oferty edukacyjnej i zdrowotnej, obiektów sportowych oraz terenów rekreacyjnych. Najbardziej charakterystyczną i atrakcyjną częścią Płocka jest Stare Miasto. Po jego wschodniej przylega osiedle Kolegialna, które wyróżnia się śródmiejską urbanistyką oraz licznymi zabytkami. Mieszkania do wynajęcia w Płocku charakteryzują się zróżnicowanym metrażem i funkcjonalnym układem pomieszczeń. Większość z nich posiada dostęp do wielu udogodnień, m.in. podziemnych miejsc garażowych, komórek lokatorskich, przestronnych balkonów czy prywatnych ogródków.

  Mieszkania do wynajęcia w Płocku – bez pośredników

  Dużym powodzeniem cieszą się lokale dwu- oraz trzypokojowe, które można wynająć w zdecydowanie atrakcyjniejszej cenie niż w Warszawie. Do osiedli mieszkaniowych o funkcji handlowo-usługowej i oświatowej zaliczyć można, tj.: Skarpa, Łukasiewicza, Podolszyce, Miodowa, Tysiąclecia czy Międzytorze. Rejony Kochanowskiego oraz Dworcowa słyną ze zróżnicowanej zabudowy mieszkaniowej. Natomiast na osiedlu Winiary, Imielnica i Borowiczki przeważają budynki jednorodzinne.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: