Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Płock - 2 ogłoszenia

  Rynek wtórny - 2 mieszkania do wynajęcia w Płocku

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Płocku - statystyki mieszkań do wynajęcia portalu Gethome

  Mieszkania w Płocku kawalerki:

  W Płocku jest 0 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 0 zł

  Średni metraż kawalerek to 0 m2

  Mieszkania w Płocku dwupokojowe:

  W Płocku są 2 oferty mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 1 750 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 20 m2

  Mieszkania w Płocku trzypokojowe:

  W Płocku jest 0 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 0 m2

  Mieszkania w Płocku czteropokojowe:

  W Płocku jest 0 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 0 m2

  Mieszkania używane w Płocku - oferty agencji nieruchomości

   - 2 ogłoszenia
  brak obrazkabrak obrazka
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje39 m2

  1 500/miesiąc

  38 zł/m2

  Płock

  Wynajmę mieszkanie Płock o powierzchni 39 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 1 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 10 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją ASPECT Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaPłock, graniczna wynajmę mieszkanie
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje0

  2 000/miesiąc

  Płock

  Wynajmę mieszkanie Płock . Rok budowy: 2022. Cena - 2 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Janus Group Nieruchomości.
  Poznaj region

  Mieszkania do wynajęcia w Płocku – gdzie warto zamieszkać?

  Miasto na prawach powiatu rozmieszczone jest na powierzchni 88 km kwadratowych. Płock przynależy administracyjnie do województwa mazowieckiego oraz powiatu płockiego, który sąsiaduje z płońskim, sochaczewskim, gostynińskim, sierpeckim, włocławskim czy lipnowskim. Miasto położone jest nad Wisłą i na styku 2 makroregionów: Pojezierza Dobrzyńskiego oraz Kotliny Płockiej. Tu krzyżują się dwie drogi krajowe (DK nr 60 i nr 62) i mają swój początek trasy wojewódzkie (DW nr 559, nr 562, nr 567, nr 575).

  Lokalny rynek najmu

  Płock został podzielony administracyjnie na 21 osiedli mieszkaniowych. Zalicza się do nich: Borowiczki, Ciechomice, Miodowa, Dobrzyńska, Dworcowa, Góry, Imielnica, Kochanowskiego, Kolegialna, Łukasiewicza, Międzytorze, Podolszyce Południe, Podolszyce Północ, Pradolina Wisły, Radziwie, Stare Miasto, Skarpa, Tysiąclecia, Trzepowo, Wyszogrodzka, Winiary, Zielony Jar. Oprócz tego są jeszcze 2 niezamieszkane osiedla przemysłowe.

  Płock cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród osób poszukujących mieszkania do wynajęcia, jak i inwestorów zaintersowanych zakupem nieruchomości pod inwestycje. Na przeważającym obszarze miasta znajdują się zespoły zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

  Płock – mieszkania do wynajęcia z rynku wtórnego

  Mieszkańcy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych, oferty edukacyjnej i zdrowotnej, obiektów sportowych oraz terenów rekreacyjnych. Najbardziej charakterystyczną i atrakcyjną częścią Płocka jest Stare Miasto. Po jego wschodniej przylega osiedle Kolegialna, które wyróżnia się śródmiejską urbanistyką oraz licznymi zabytkami. Mieszkania do wynajęcia w Płocku charakteryzują się zróżnicowanym metrażem i funkcjonalnym układem pomieszczeń. Większość z nich posiada dostęp do wielu udogodnień, m.in. podziemnych miejsc garażowych, komórek lokatorskich, przestronnych balkonów czy prywatnych ogródków.

  Mieszkania do wynajęcia w Płocku – bez pośredników

  Dużym powodzeniem cieszą się lokale dwu- oraz trzypokojowe, które można wynająć w zdecydowanie atrakcyjniejszej cenie niż w Warszawie. Do osiedli mieszkaniowych o funkcji handlowo-usługowej i oświatowej zaliczyć można, tj.: Skarpa, Łukasiewicza, Podolszyce, Miodowa, Tysiąclecia czy Międzytorze. Rejony Kochanowskiego oraz Dworcowa słyną ze zróżnicowanej zabudowy mieszkaniowej. Natomiast na osiedlu Winiary, Imielnica i Borowiczki przeważają budynki jednorodzinne.

  Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań do wynajęcia w Płocku na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Popularne wielkości mieszkań na wynajem

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: