Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Legionowo

  - 13 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 13 mieszkań do wynajęcia w Legionowie

  placement placeholder
  Poznaj region

  Legionowo to jedno z popularnych miast-satelit Warszawy. Oddalone od jej centrum o zaledwie 25 km stanowi ciekawą alternatywę dla stolicy. Do Legionowa przyciągają spokojne tempo życia i nieruchomości w wysokim standardzie dostępne w atrakcyjnych cenach. Rynek wynajmu w Legionowie stale się rozrasta. Dowiedz się więcej na temat jego charakterystyki i dostępnych mieszkań.

  Wynajem w Legionowie – jak kształtuje się rynek?

  Legionowo to jedna z bardziej zamożnych miejscowości wokół Warszawy. Dominują tutaj luksusowe domy jednorodzinne, a od pewnego czasu również kameralne i utrzymane w wysokim standardzie osiedla z budynkami wielorodzinnymi. Ceny nieruchomości są zdecydowanie niższe niż w stolicy, ale przewyższają znacznie średnią krajową. Dlatego zakup zdecydowanie nie jest w zasięgu każdego. Dlatego coraz popularniejsze stają się mieszkania w Legionowie, które pozwalają żyć komfortowo i w bezpośredniej bliskości Warszawy bez wieloletnich zobowiązań finansowych.

  Lokale na wynajem w znacznej mierze znajdują się w nowych budynkach, wzniesionych ciągu ostatnich dwóch dekad. Oferują one wszystkie udogodnienia, które obecnie stały się już standardem – windy, miejsca parkingowe w garażach podziemnych, place zabaw dla dzieci, często także ochronę lub monitoring. Większość lokali ma także dostęp do prywatnego balkonu lub ogródka, podobnie jak na nowoczesnych osiedlach warszawskich. Wielkość mieszkań jest zróżnicowana – od kawalerek po przestronne mieszkania 4-pokojowe i większe.

  Ceny mieszkań do wynajęcia w Legionowie

  Coraz większe zainteresowanie mieszkaniami w Legionowie to zasługa przede wszystkim tutejszych cen. Mieszkańcom małych miasteczek czy wsi mogą się one wydawać wysokie, ale są o kilkadziesiąt procent niższe od cen warszawskich. Dlatego tak wielu osobom, szczególnie tym, które nie muszą codziennie dojeżdżać do stolicy, wynajem w Legionowie się po prostu opłaca. Nieco droższe są mieszkania przy głównych drogach dojazdowych do Warszawy oraz stacjach kolejowych, które również umożliwiają wygodny dojazd do centrum. Ponadto ceny konkretnych mieszkań do wynajęcia w Legionowie zależą przede wszystkim od standardu i udogodnień dla mieszkańców.

  Znajdź mieszkanie do wynajęcia w Legionowie

  Szukasz mieszkania do wynajęcia w Legionowie? Skorzystaj ze sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych ofert, których często nie znajdziesz nigdzie indziej. Dzięki filtrowaniu z łatwością dopasujesz wyświetlane ogłoszenia do swoich preferencji.

  Wynajem mieszkania Legionowo

  W Legionowie dostępne jest 13 ofert mieszkań do wynajęcia o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia w Legionowie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 5 kawalerek do wynajęcia;
  • 6 2-pokojowych mieszkań do wynajęcia;
  • 2 3-pokojowe mieszkania do wynajęcia;

  Chcesz mieszkać w jednej z największych metropolii? A może marzysz o życiu w mieście 15-minutowym? A może szukasz idealnego kompromisu? Znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości na wynajem gethome.pl.

  Mieszkania Legionowo wynajem - ceny

  Średnia cena mieszkania do wynajęcia w Legionowie to 2 631 zł.

  Zastanawiasz się ile kosztuje wynajem mieszkania w Legionowie? Uśredniając:

  • kawalerka na wynajem w Legionowie kosztuje 2 600 zł;
  • mieszkanie 2-pokojowe na wynajem w Legionowie kosztuje 2 683 zł;
  • mieszkanie 3-pokojowe na wynajem w Legionowie kosztuje 2 550 zł;

  Interesują Cię tanie mieszkania na wynajem w Legionowie? Według ofert z naszej bazy najtańsze:

  • kawalerki na wynajem w Legionowie znajdziesz w cenie 1 900 zł;
  • mieszkania 2-pokojowe na wynajem w Legionowie znajdziesz w cenie 2 000 zł;
  • mieszkania 3-pokojowe na wynajem w Legionowie znajdziesz w cenie 2 100 zł;

  Już teraz znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M na terenie Legionowa!

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: