Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Warszawa, Grochów - 20 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 20 mieszkań do wynajęcia na Grochowie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  Gotowe do wprowadzenia w świetnej lokalizacji !!!
  i

  Kawalerka do wynajęcia ul. Igańska
  Warszawa Grochów

  1 pokój 29 m2
  2 200/mies.
  75 /m2
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 29 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 2 200 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Trident House.
  Lokal/mieszkanie/ 4pok/83 mkw
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 83 mkw. Rok budowy: 2009. Cena - 6 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją MAXON.
  Odświeżone, ciche, przestronne, od zaraz!
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 56 mkw. Rok budowy: 1961. Cena - 3 550 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Eastate.
  Apartament z ogródkiem przy parku skaryszewskim
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 80 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 10 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją 4 Ściany Sp. z o.o..
  Apartament przy parku skaryszewskim
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 80 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 10 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją 4 Ściany Sp. z o.o..
  Piękny apartament w cichej okolicy na pradze
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 58,60 mkw. Cena - 2 700 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Homfi.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 51 mkw. Rok budowy: 1986. Cena - 3 800 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Eastate.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 83 mkw. Rok budowy: 2009. Cena - 7 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją JC Partners Nieruchomości.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 44,12 mkw. Cena - 4 710 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 87 mkw. Cena - 4 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia
  Warszawa Grochów

  3 pokoje 80 m2
  3 500/mies.
  43 /m2
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 80 mkw. Rok budowy: 2002. Cena - 3 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją UNITED CAPITAL.
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia
  Warszawa Grochów

  2 pokoje 42,50 m2
  3 000/mies.
  71 /m2
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 42,50 mkw. Rok budowy: 2019. Cena - 3 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 8 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Agencja Nieruchomości Ewa Krawczyk.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 43 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 3 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją JC Partners Nieruchomości.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 55 mkw. Rok budowy: 1960. Cena - 2 900 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Eastate.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Kamionek o powierzchni 38,59 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 2 900 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją MAXON.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 63 mkw. Cena - 4 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 67,51 mkw. Cena - 4 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 34,79 mkw. Rok budowy: 2017. Cena - 2 470 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją WeDoEstates.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 87 mkw. Rok budowy: 2000. Cena - 3 400 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Top Brokers.
  Oferta prywatna
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów bezpośrednio. Powierzchnia 49 mkw. Rok budowy: 1955. Cena - 3 900 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z osobą prywatną.
  Poznaj region
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: