Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Warszawa, Nowe Miasto - 9 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 9 mieszkań do wynajęcia na Nowym Mieście

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  Piękny 2-pok apartament z balkonem i parkingiem
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Śródmieście, Nowe Miasto o powierzchni 50 mkw. Cena - 5 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  2 pokoje blisko starego miasta
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Śródmieście, Nowe Miasto o powierzchni 56 mkw. Rok budowy: 2009. Cena - 4 700 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją MAXON.
  4 pokojowe mieszkanie na śródmieściu
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Śródmieście, Nowe Miasto o powierzchni 104 mkw. Cena - 10 400 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  Kawalerka centrum ul. francziszkańska
  i

  Kawalerka do wynajęcia ul. Franciszkańska
  Warszawa Nowe Miasto

  1 pokój 34,60 m2
  2 300/mies.
  66 /m2
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Śródmieście, Nowe Miasto o powierzchni 34,60 mkw. Rok budowy: 1965. Cena - 2 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją MAXON.
  5-pokojowe mieszkanie w centrum miasta
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Śródmieście, Nowe Miasto o powierzchni 126 mkw. Cena - 8 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 5 pokoi, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  Piękny apartament zakroczymska 137m2, 10tys+media
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Śródmieście, Nowe Miasto o powierzchni 137 mkw. Rok budowy: 2002. Cena - 10 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 4 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją 4 Ściany Sp. z o.o..
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia
  Warszawa Nowe Miasto

  2 pokoje 55,54 m2
  6 000/mies.
  108 /m2
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Śródmieście, Nowe Miasto o powierzchni 55,54 mkw. Rok budowy: 2007. Cena - 6 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Villa Mia Premium Property.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Śródmieście, Nowe Miasto o powierzchni 52,30 mkw. Rok budowy: 1956. Cena - 3 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją PRIMERSON Sp. z o.o..
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Śródmieście, Nowe Miasto o powierzchni 40 mkw. Rok budowy: 1960. Cena - 4 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Tur Nieruchomości.
  Poznaj region
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: