Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Warszawa, Stary Mokotów - 45 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 45 mieszkań do wynajęcia na Starym Mokotowie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  Ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie na mokotowie
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów o powierzchni 109 mkw. Cena - 11 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  Klimatyczne mieszkanie na starym mokotowie
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów o powierzchni 115 mkw. Cena - 10 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 4 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Avenue Estate.
  2 pokojowe mieszkanie na mokotowie
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów o powierzchni 43 mkw. Cena - 4 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  Atrakcyjne mieszkanie pod biuro
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów o powierzchni 32 mkw. Cena - 4 480 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  4 pokoje mokotów madalińskiego
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów o powierzchni 103 mkw. Rok budowy: 2004. Cena - 5 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją MAXON.
  Mieszkanie wynajem centrum mokotowa
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów o powierzchni 37,12 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 2 700 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją MAXON.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów o powierzchni 50 mkw. Rok budowy: 1950. Cena - 3 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Khan Rea Nieruchomości.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów o powierzchni 70 mkw. Rok budowy: 1984. Cena - 4 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją MAXON.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów o powierzchni 109 mkw. Cena - 13 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Avenue Estate.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów o powierzchni 52 mkw. Cena - 5 700 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia
  Warszawa Stary Mokotów

  2 pokoje 50 m2
  5 000/mies.
  100 /m2
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów o powierzchni 50 mkw. Rok budowy: 1932. Cena - 5 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Villa Mia Premium Property.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów o powierzchni 55 mkw. Rok budowy: 2008. Cena - 5 800 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją MAXON.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów o powierzchni 65 mkw. Cena - 4 400 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów o powierzchni 92 mkw. Rok budowy: 2004. Cena - 7 200 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją MAXON.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów o powierzchni 40,18 mkw. Rok budowy: 1958. Cena - 3 600 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów o powierzchni 57 mkw. Rok budowy: 2008. Cena - 4 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów o powierzchni 93 mkw. Rok budowy: 1986. Cena - 11 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 4 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją MAXON.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów o powierzchni 109 mkw. Rok budowy: 2006. Cena - 13 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją JC Partners Nieruchomości.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów o powierzchni 141,30 mkw. Rok budowy: 2006. Cena - 9 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Khan Rea Nieruchomości.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów o powierzchni 57 mkw. Cena - 5 250 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów o powierzchni 100 mkw. Rok budowy: 2008. Cena - 8 600 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Villa Mia Premium Property.
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów o powierzchni 240 mkw. Rok budowy: 2006. Cena - 24 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 5 pokoi, 2 łazienki, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją 4 Ściany Sp. z o.o..
  i
  Wynajmę mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów o powierzchni 110 mkw. Rok budowy: 1950. Cena - 8 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Spektrum Nieruchomości.
  Poznaj region
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: