Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Biała Piska - 1 ogłoszenie

  Rynek pierwotny - 3 mieszkania na sprzedaż Białej Piskiej

  Rynek wtórny - 0 mieszkań na sprzedaż Białej Piskiej

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Poznaj region

  Mieszkania Biała Piska - oferty

  Białej Piskiej dostępne  3 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 44 m2 do 70 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania Białej Piskiej, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 1 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Biała Piska”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Biała Piska.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie Białej Piskiej? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Nowe mieszkania Biała Piska - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Biała Piska oferuje 3 nowych mieszkania w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Biała Piska czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym Białej Piskiej to 54 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 44 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 70 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji Białej Piskiej.

  Ceny mieszkań Białej Piskiej

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego Białej Piskiej? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Biała Piska", zobaczysz, że:

   00

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania Białej Piskiej? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie Białej Piskiej", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

   Tanie mieszkania Biała Piska. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

   Interesują Cię tanie mieszkania? Biała Piska bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

   Tanie mieszkania Biała Piska? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

   footer

   Znajdź i zamieszkaj

   Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

   Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

   Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

   Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

   Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

   Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: