Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Kętrzyn

  - 13 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Kętrzynie

  Rynek wtórny - 13 mieszkań na sprzedaż w Kętrzynie

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Kętrzynie

  Kętrzyn jest jednym z rozwijających się miast na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Oferta mieszkań na sprzedaż w Kętrzynie na rynku wtórnym jest niezwykle szeroka. Dostępne lokale zdecydowanie dają powód, by śledzić tutejsze oferty nieruchomości. Już teraz można wybrać jedno z mieszkań w Kętrzynie, które sprosta wysokim oczekiwaniom współczesnych mieszkańców i przyjezdnych z innych rejonów kraju.

  Oferty mieszkań – dla kogo?

  Biorąc pod uwagę metraż mieszkań w Kętrzynie oraz ich lokalizację, tutejszym rynkiem wtórnym mogą interesować się różni kupujący. Przede wszystkim rodziny z dziećmi, ponieważ jest mnóstwo ofert mieszkań dwu-, trzy-, i czteropokojowych. Na ofertę mieszkań w Kętrzynie nie będą też narzekać single, poszukujący kawalerki. Także osoby wymagające, dla których liczy się również poczucie bezpieczeństwa i umeblowane wnętrze znajdą coś dla siebie. 

  Najpopularniejsze mieszkania

  Największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania zlokalizowane w bloku. Nie brakuje też lokali znajdujących się w kamienicach. Najczęściej udaje się kupić mieszkania w Kętrzynie na parterze i na pierwszym piętrze. Zwykle poszukuje się mieszkań z dwoma lub trzema pokojami, a te zapewniają wiele udogodnień: balkon, taras, piwnicę, nieraz również loggię. Można też spodziewać się parkingu i domofonu w ofercie nieruchomości w Kętrzynie.

  Wśród ofert tych mieszkań są dostępne lokale o rozkładzie jedno- i dwupoziomowym, idealne dla rodzin wielopokoleniowych, czy dla ludzi ceniących sobie poczucie prywatności. Popularne oferty znajdują się w takich lokalizacjach jak osiedle Kaszubskie, a także na zachód i na północ od ścisłego centrum.

  Rynek wtórny – cena

  Porównując ceny mieszkań w Kętrzynie do średnich ofert cenowych w Olsztynie, można zauważyć, że Kętrzyn wypada atrakcyjnie pod względem finansowym. Znaleźć można oferty mieszkań, które są nieraz poniżej średniej ceny obowiązującej w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego. Dzięki temu rynek wtórny mieszkań w Kętrzynie jest bardziej przystępny.

  Mieszkania Kętrzyn - oferty

  W Kętrzynie dostępne jest 13 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania w Kętrzynie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (3 oferty)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (7 ofert)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (3 oferty)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Kętrzyn, jak i mieszkania bezpośrednio Kętrzyn.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Kętrzyn

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Kętrzynie mamy 13 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 32 m2 do 86 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Kętrzynie to 60 m2.

  Ceny mieszkań w Kętrzynie

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Kętrzynie to 5 482 zł za m2;

   Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Kętrzynie?

   • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Kętrzynie znajdziesz w cenie 585 000 zł;
   • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Kętrzynie wynosi 7 090 zł/m2;

   Tanie mieszkania Kętrzyn. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

   Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 195 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 3 673 zł/m2.

   Oferty w okolicy

   Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

   Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

   Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: