Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Giżycko

  - 52 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 18 mieszkań na sprzedaż w Giżycku

  Rynek wtórny - 33 mieszkania na sprzedaż w Giżycku

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Giżycku

  Giżycko to polska stolica żeglarstwa położona w województwie warmińsko-mazurskim, pomiędzy jeziorami Mamry i Niegocin. Miasto niezwykle atrakcyjne pod względem przyrodniczym. Otoczone malowniczym krajobrazem i terenami zielonymi co sprawia, że jest interesujące zarówno pod względem turystyki, jak i mieszkaniowym. Warto zwrócić uwagę na bogatą historię miasta, a przede wszystkim na Zamek Krzyżacki, który skrywa wiele tajemnic i historii za czasów polsko-krzyżackich działań zbrojnych. Zabudowa Giżycka idealnie komponuje się w bardzo ciekawy obszar, którego panoramę można podziwiać z punktu widokowego dawnej wieży ciśnień.

  Zamieszkaj w centrum Warmii i Mazur

  Giżycko to wręcz idealne miejsce dla miłośników aktywności fizycznych a przede wszystkim sportów wodnych, nie bez powodu określane mianem Wodniackiej Stolicy Polski. To właśnie w tym mieście można rozwijać swoje pasje żeglarskie, a dla początkujących dedykowane są kursy z wykwalifikowanymi instruktorami. To najbardziej różnorodne miasto na Mazurach, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dla miłośników wygody i relaksu dedykowane są miejsca z ofertą wellness, którą oferuje m.in. jeden z luksusowych hoteli St.Bruno, ulokowany przy Zamku Krzyżackim.

  W Giżycku jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa. Na terenie miasta znajdują się liczne kawiarnie oraz lokale gastronomiczne. Szczególny klimat i urok nadaje przedwojenna uliczka, na której znajduje się targowisko miejskie ze słynną cukiernią "U Adama". Dużą atrakcją zarówno dla turystów, jak i mieszkańców są cykliczne imprezy w mieście organizowane przez Giżyckie Centrum Kultury. Giżycko oferuje bogatą ofertę edukacyjną - w pobliżu znajduje się aż 7 szkół podstawowych w tym Szkoła Muzyczna I stopnia, 7 szkół średnich oraz 2 szkoły wyższe. 

  Rynek nieruchomości w Giżycku

  Giżycki rynek nieruchomości należy do jednych z najatrakcyjniejszych na Warmii i Mazurach. Oferta deweloperska jest bardzo zróżnicowana, przez co budzi coraz większe zainteresowanie wśród inwestorów. Charakterystyczne dla tej lokalizacji są osiedla mieszkaniowe budowane znacznie częściej niż domy jednorodzinne - mieszkań jest dwukrotnie więcej niż domów. Nowe mieszkania na dedykowane są zarówno dla młodych par, dużych rodzin jak i singli. Dużym atutem są przestronne tarasy, z których można podziwiać panoramę miasta. Giżycko jest modną i rozpoznawalną lokalizacją, tak więc i ceny są dosyć konkurencyjne, a co za tym idzie - nie warto czekać na zakup mieszkania

  Mieszkania Giżycko - oferty

  W Giżycku dostępne jest 35 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania w Giżycku, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • kawalerki na sprzedaż (3 oferty)
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (14 ofert)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (18 ofert)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (14 ofert)
  • mieszkania 5 pokoi i więcej (14 ofert)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Giżycko, jak i mieszkania bezpośrednio Giżycko.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Giżycko

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Giżycku mamy 33 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 28 m2 do 127 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Giżycku to 62 m2.

  Ceny mieszkań w Giżycku

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Giżycku to 8 431 zł za m2;

  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Giżycku to 8 598 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Giżycku to z kolei wydatek średnio 7 173 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Giżycku?

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Giżycku znajdziesz w cenie 1 770 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Giżycku wynosi 29 722 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Giżycku należy zapłacić 519 484 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 7 690 zł/m2.

  Tanie mieszkania Giżycko. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Giżycku to wydatek 314 430 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 6 890 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 222 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 380 zł/m2.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: