Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Elbląg

  - 35 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 133 mieszkania na sprzedaż w Elblągu

  Rynek wtórny - 29 mieszkań na sprzedaż w Elblągu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Rynek nieruchomości w Elblągu

  Elbląg, położony w województwie warmińsko-mazurskim cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród osób zainteresowanych zakupem nieruchomości. Jest bardzo atrakcyjnym miastem, przede wszystkim ze względu na turystykę. Na walory związane z geografią duży wpływ ma fakt, że miasto znajduje się w miejscu styku dwóch zupełnie różnych krain geograficznych: Żuław Wiślanych i Wysoczyzny Elbląskiej, która wznosi się aż do Zalewu Wiślanego. Elbląg jest idealnym miejscem na spędzanie czasu na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody.

  Elbląg to miasto otoczone różnymi parkami i rezerwatami co sprawia, że od razu chce się tu zamieszkać. Warto wspomnieć o zabytkowym parku leśnym - Bażantarnia, którego naturalne walory malują przepiękne widoki. Elbląg słynie również z bardzo dobrze rozwiniętego przemysłu hotelarskiego. Miasto to jest świetną bazą wypadową do ośrodków turystycznych na mapie północnej Polski, ale i do obwodu Kaliningradzkiego.

  Na terenie Elbląga znajduje się wiele zabytków stanowiących wizytówkę miasta. Do najchętniej odwiedzanych zalicza się Stare Miasto, na terenie którego znajduje się katedra św. Mikołaja, wypełniona cennymi zbiorami zabytkowymi. Elbląg jest także dynamicznie rozwijającym się miastem akademickim. Na terenie miasta funkcjonuje aż 7 szkół wyższych w tym Uniwersytet Warmińsko-Mazurski z wydziałem Prawa i Administracji oraz Uniwersytet Gdański: Wydział Nauk Społecznych z Politologią w Elblągu. Dla osób ceniących spokój i wygodę dedykowane są liczne galerie sztuki, dwa teatry oraz dwa kina.

   

  Gdzie kupić mieszkanie w Elblągu

  Elbląg to miasto, które oferuje bardzo dużo możliwości pod względem mieszkaniowym. Przede wszystkim mieszkania w Elblągu są doskonałą alternatywą dla osób, które chcą mieszkać w pobliżu Trójmiasta, natomiast cenią sobie mniejsze lokalizacje i konkurencyjne ceny. Rynek mieszkaniowy na Warmii dynamicznie się rozwija, a Elbląg jest bardzo dobrym przykładem. Warto wspomnieć, że dużym zainteresowaniem cieszą się mieszkania zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Najatrakcyjniejsze ceny mieszkań znajdziemy w dzielnicach takich jak: Zawodzie czy Wyspa Spichrzów.

  Najpopularniejsze nieruchomości to te, które znajdują się w samym centrum miasta i w okolicach Zdroju czy Rakowa. Lokalizacja należy do atrakcyjnej dla inwestorów, a oferta deweloperska jest bardzo zróżnicowana. Budowane są tutaj zarówno wielokondygnacyjne osiedla i bloki, jak i nieco niższe budynki. Nowo powstające inwestycje to przede wszystkim nowoczesne mieszkania i apartamenty. Elbląg to miasto, które oferuje atrakcyjne ceny mieszkań, co przekłada się na duże zainteresowanie wśród najemców i kupców mieszkań.

  Mieszkania Elbląg - oferty

  W Elblągu dostępne jest 35 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 35 m2 do 139 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Elblągu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 63 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 73 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 25 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 1 5-pokojowe i więcej mieszkanie na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Elblągu z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Elbląg”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Elbląg.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Elblągu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Elbląg

  Interesuje Cię rynek wtórny? Elbląg oferuje 29 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 35 m2 do 106 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Elblągu to 59 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Elbląg bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Elblągu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Elbląg - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Elbląg oferuje 133 nowych mieszkania w 4 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Elbląg czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Elblągu to 53 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 35 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 139 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Elblągu.

  Ceny mieszkań w Elblągu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Elblągu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Elbląg", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Elblągu to 7 963 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Elblągu to 6 266 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Elblągu to z kolei wydatek średnio 8 214 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Elblągu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Elblągu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Elblągu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 789 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Elblągu wynosi 11 230 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Elblągu należy zapłacić 1 084 902 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 9 288 zł/m2.

  Tanie mieszkania Elbląg. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Elbląg bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Elblągu to wydatek 279 396 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 6 900 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 130 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 3 016 zł/m2.

  Tanie mieszkania Elbląg? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: