Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania 2 pokoje Gdańsk na sprzedaż

  - 1 974 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 3 813 mieszkań na sprzedaż w Gdańsku

  Rynek wtórny - 1 179 mieszkań na sprzedaż w Gdańsku

  Mieszkania w Gdańsku - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Gdańsku kawalerki:

  W Gdańsku są 692 oferty kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 586 970 zł

  Średni metraż kawalerek to 30 m2

  Mieszkania w Gdańsku dwupokojowe:

  W Gdańsku są 1 974 oferty mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 670 780 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 43 m2

  Mieszkania w Gdańsku trzypokojowe:

  W Gdańsku jest 1 650 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 867 737 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 62 m2

  Mieszkania w Gdańsku czteropokojowe:

  W Gdańsku jest 608 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 206 849 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 80 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Gdańsku - oferty deweloperów

   - 3 813 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Gdańsku - oferty agencji nieruchomości

   - 1 179 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Przytulne mieszkania dwupokojowe – Gdańsk

  Gdańsk to miasto będące stolicą województwa pomorskiego. Zamieszkuje je około 486 tysięcy mieszkańców, a powierzchnia wynosi 263,44 km2. Razem z Sopotem i Gdynia tworzy Trójmiasto. Miejscowość jest położona nad Morzem Bałtyckim i uchodzi za ważne centrum przemysłowe, kulturalne i naukowe.

  Obowiązuje podział na 35 dzielnic Gdańska – największe z nich pod względem liczby mieszkańców to: Chełm, Ujeścisko-Łostowice, Piecki-Migowo, Przymorze Wielkie, Śródmieście, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Jasień, Osowa, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Przymorze Małe, Oliwa, Orunia i Zaspa Młyniec.

  Atrakcyjnie skomunikowane mieszkania 2-pokojowe

  Chcesz kupić korzystnie zlokalizowane mieszkanie dwupokojowe? Gdańsk to miasto, którego mieszkańcy wszędzie mają blisko. Przez miejscowość przebiegają ważne arterie komunikacyjne – drogi krajowe DK 91 i DK 89, trasy europejskie E77, E75 i E28, drogi ekspresowe S7 i S6, a także drogi wojewódzkie DW 501, DW472, DW468, DW222, DW221 i DW218. Ruch w mieście usprawniają dwie obwodnice – Południowa obwodnica Gdańska i Obwodnica Trójmiasta.
  Mieszkańcy mogą korzystać z licznych połączeń komunikacji miejskiej. Do ich dyspozycji są linie autobusowe, tramwajowe oraz kolejowe SKM. Szybko można dostać się nie tylko do poszczególnych dzielnic, lecz także sąsiednich miast, w tym Lęborka, Wejherowa, Redy, Rumi, Gdyni i Sopotu. W miejscowości tej funkcjonuje również kolejowy Dworzec Główny oraz Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

  Warunki do prowadzenia biznesu w Gdańsku

  Lokalizacja ta jest atrakcyjnym miejscem dla przedsiębiorców. Mogą oni korzystać w ramach Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej ze zwolnień podatkowych, dobrze uzbrojonych terenów inwestycyjnych, parków naukowo-technologicznych, a także wsparcia w zakresie inwestycji.

  W stolicy województwa pomorskiego swoje siedziby mają firmy m.in. z branży sportowej, budowlanej, petrochemicznej, elektroenergetycznej, odzieżowej i stoczniowej. Zatrudniają oni wykwalifikowanych pracowników – wielu z nich wynajmuje lub kupuje blisko miejsca pracy własne mieszkanie 2 pokojowe. Gdańsk sprzedaż takich lokali notuje z roku na rok coraz większą. Wynika to m.in. z tego, że wiele osób przeprowadza się do tego miasta w celach zarobkowych.

  Mieszkanie 2 pokoje – Gdańsk jako rozwinięty rynek nieruchomości

  Rynek nieruchomości w tej lokalizacji jest mocno rozwinięty. Można znaleźć wiele ogłoszeń z ofertami sprzedaży lokali zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Nowe mieszkania najczęściej powstają w centrum Gdańska, a także w dzielnicach Jasień, Letnica, Ujeścisko-Łostowice i Gdańsk Orunia.

  Dominują mieszkania o powierzchni 40-50 m2. W pobliżu centrum są to najczęściej lokale w wysokich wieżowcach, natomiast w niższej zabudowie powstają mieszkania położone bliżej morza – głównie luksusowe apartamenty o wysokim standardzie.

  Deweloperzy inwestują w nowoczesne osiedla – często do mieszkania przynależy piwnica, aneks kuchenny, ogródek i balkon. Warto zdecydować się na inwestycję w mieszkanie dwupokojowe. Gdańsk sprzedaż i wynajem takich lokali odnotowuje zwłaszcza wśród młodych osób, w tym absolwentów gdańskich uczelni. 

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie pomorskim i chcesz kupić mieszkanie 2 pokojowe? Gdańsk to lokalizacja, na którą warto postawić. Sprawdź bogatą ofertę lokali w tym mieście na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom. 

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: