Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania 2 pokoje Gdynia na sprzedaż

  - 414 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 518 mieszkań na sprzedaż w Gdyni

  Rynek wtórny - 608 mieszkań na sprzedaż w Gdyni

  Mieszkania w Gdyni - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Gdyni kawalerki:

  W Gdyni są 32 oferty kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 408 163 zł

  Średni metraż kawalerek to 30 m2

  Mieszkania w Gdyni dwupokojowe:

  W Gdyni jest 414 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 671 920 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 47 m2

  Mieszkania w Gdyni trzypokojowe:

  W Gdyni jest 435 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 880 406 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 65 m2

  Mieszkania w Gdyni czteropokojowe:

  W Gdyni jest 186 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 197 287 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 86 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Gdyni - oferty deweloperów

   - 518 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Gdyni - oferty agencji nieruchomości

   - 608 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkanie 2 pokojowe Gdynia – oferty dla singli, studentów, par

  Położona tuż nad brzegiem Bałtyku Gdynia zawsze jest wymieniana w rankingach jako jedno z najlepszych miast do życia w Polsce. Zapewnia wiele wielkomiejskich przywilejów, a jednocześnie jest dość spokojne i pozwala na dużo kontaktu z naturą. Jeśli chodzi o nieruchomości, największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania 2 pokojowe. Gdynia jest dobrym miejscem do poszukiwania tego typu lokali, ponieważ ich oferta jest dość szeroka. Dowiedz się więcej o specyfice tutejszego rynku, dostępnych nieruchomościach i ich cenach.

  Mieszkania Gdynia – 2 pokoje na wagę złota

  Wśród osób zainteresowanych zakupem mieszkania w mieście Gdynia, 2 pokoje należą do najczęściej poszukiwanych opcji. Tego typu lokale są wybierane zarówno przez singli, jak i przez pary oraz młode rodziny.  Należy bowiem pamiętać, że mieszkanie 2-pokojowe jest często znacznie tańsze niż mieszkanie 3 pokojowe. Gdynia ma także do zaoferowania wiele nieruchomości pod wynajem – zarówno dla osób pracujących, jak i dla studentów. Właśnie dlatego popyt na nie jest tak duży.

  Dostępność tego typu lokali jest jednak spora. Istnieje sporo atrakcyjnych ofert o treści "sprzedam mieszkanie 2 pokojowe Gdynia". Są to lokale pochodzące zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. W nowym budownictwie często przeważają właśnie mieszkanie dwupokojowe. Gdynia jest  miastem ludzi młodych, które dynamicznie się rozwija. Wpływa to zarówno na popyt, jak i na podaż mieszkań o powierzchni 30-50 m2 i relatywnie umiarkowanych cenach.

  Mieszkanie 2 pokojowe Gdynia sprzedam – przegląd ogłoszeń i najpopularniejszych lokalizacji

  Jakie lokalizacje są najpopularniejsze wśród osób poszukujących mieszkania na sprzedaż? Jest to uzależnione w znacznej mierze od sytuacji kupującego.

  Gdzie można kupić atrakcyjne mieszkanie 2 pokoje? Gdynia Chylonia to dzielnica popularna szczególnie wśród par i rodzin. Realizuje się tu wiele nowych inwestycji, co sprawia, że dość łatwo można tu znaleźć mieszkanie dwupokojowe. Gdynia sprzedaż prowadzi zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowym atutem jest łatwy wyjazd na Obwodnicę Trójmiasta. Dla osób, które chcą znaleźć spokojnie położone mieszkanie 2 pokojowe, Gdynia Witomino będzie inną odpowiednią lokalizacją. Dzielnica jest zielona, ale relatywnie uboga w infrastrukturę. Zyskuje jednak na popularności, dlatego w internecie coraz więcej osób wpisuje zapytania typu "mieszkanie 2 pokojowe sprzedam Gdynia Witomino". 

  Studenci najchętniej mieszkają możliwie jak najbliżej centrum Gdyni. Popularne wśród nich są m.in. Śródmieście, Grabówek czy Wzgórze św. Maksymiliana. To również lokalizacje wybierane przez osoby traktujące zakup mieszkania jako inwestycję. Te same lokalizacje chętnie wybierają także osoby samotne. Gdzie jeszcze można znaleźć odpowiednie dla singla mieszkanie 2 pokoje? Gdynia Orłowo czy Gdynia Redłowo to bardzo cenione okolice. Mieszkanie usytuowane w tej dzielnicy może być jednak znacznie droższe od takiego zlokalizowanego na obrzeżach miasta.

  2 pokoje Gdynia – sprzedaż i ceny na lokalnym rynku

  Ile kosztują 2 pokoje w Gdyni? Sprzedaż odbywa się tutaj po znacznie wyższych cenach niż w większości miejsc w kraju. Jest tu jednak statystycznie taniej niż w Gdańsku lub w Sopocie. Wpisując w internet hasło "sprzedam mieszkanie dwupokojowe Gdynia", można znaleźć oferty o bardzo zróżnicowanych cenach za 1 m2. Duże znaczenie ma lokalizacja. Gdynia Śródmieście, Redłowo, Orłowo Wzgórze św. Maksymiliana i Kamienna Góra to najdroższe dzielnice. Relatywnie tanie 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni można za to znaleźć w obszarach takich jak Oksywie, Obłuże, Wielki Kack czy Chwarzno-Wiczlino. Na cenę wpływa jednak nie tylko dzielnica Gdyni standard i wykończenie, wiek budynku, widok czy udogodnienia dla mieszkańców. Dzięki naszej wyszukiwarce i filtrom  łatwością znajdziesz odpowiednie mieszkanie 2 pokojowe w Gdyni. Sprawdź oferty!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: