Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Kawalerka Gdańsk na sprzedaż

  - 716 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 3 803 mieszkania na sprzedaż w Gdańsku

  Rynek wtórny - 1 024 mieszkania na sprzedaż w Gdańsku

  Mieszkania w Gdańsku - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Gdańsku kawalerki:

  W Gdańsku jest 716 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 601 564 zł

  Średni metraż kawalerek to 30 m2

  Mieszkania w Gdańsku dwupokojowe:

  W Gdańsku jest 1 847 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 674 376 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 43 m2

  Mieszkania w Gdańsku trzypokojowe:

  W Gdańsku jest 1 578 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 866 008 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 62 m2

  Mieszkania w Gdańsku czteropokojowe:

  W Gdańsku jest 606 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 181 582 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 80 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Gdańsku - oferty deweloperów

   - 3 803 ogłoszenia

  Mieszkania używane w Gdańsku - oferty agencji nieruchomości

   - 1 024 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Kawalerki na sprzedaż: Gdańsk 

  Gdańsk to największe miasto północy kraju. Bliskość morza oraz lasów sprawia, że nikomu nie zabraknie kontaktu z wieloma obliczami lokalnej przyrody. Z drugiej strony Gdańsk oferuje dynamiczny rynek pracy, a także spore zaplecze rozrywkowe i kulturalne. Ponadto, rozbudowana komunikacja miejska pozwoli dojechać w każdy rejon Trójmiasta szybko i optymalnie. Kawalerki na sprzedaż w Gdańsku to dla wielu świetny punkt startowy do życia w Trójmieście na dłuższą metę. 

  Kawalerki na sprzedaż: Gdańsk - oferty w świetnych lokalizacjach

  Gdańsk to miejsce, które może zaskoczyć wielu poszukiwaczy słonecznej kawalerki na sprzedaż. Gdańsk Przymorze, Oliwa czy Morena to tylko niektóre z dzielnic, na których można znaleźć wiele wyjątkowych ofert. Dzięki dużej dostępności mieszkań 1-pokojowych każdy będzie w stanie znaleźć najdogodniejszą lokalizację. Urocze kawalerki z aneksem kuchennym i balkonem idealnie sprawdzą się dla zapracowanych singli, studentów oraz zgranych par.

  1-pokojowe mieszkanie w Gdańsku może zaskoczyć wielu swoją powierzchnią. W większości miast można spotkać na sprzedaż urocze kawalerki o powierzchni 27 m2. Gdańsk prezentuje ofertę kawalerek o powierzchni od 25 m2 do nawet 70 m2. W przypadku większych mieszkań 1-pokojowych można również liczyć na wyższe położenie sufitów, co sprawia, że przestronna kawalerka wydaje się jeszcze większa. Większe kawalerki na sprzedaż w Gdańsku można znaleźć głównie w samym sercu miasta.

  Ile kosztuje kawalerka w Gdańsku?

  Ile kosztują tanie kawalerki w Gdańsku? Sprzedaż mieszkań jednopokojowych w mieście rozwija się coraz lepiej z roku na rok. Kawalerki na sprzedaż można znaleźć w różnych cenach. Średni koszt za m2 w I kwartale 2024 roku to wydatek rzędu ponad 16 000 zł. W przypadku kawalerek w Gdańsku należy nastawić się na kwoty ok. 500 000 zł.

  Jednakże trzeba wziąć pod uwagę, co właściwie stoi za taką ceną. Najważniejszym czynnikiem jest lokalizacja. Gdańsk to jedno z najbardziej popularnych miast Polski. Mieszkania znajdujące się w takich dzielnicach jak Gdańsk Oliwa czy Śródmieście będą kosztować więcej ze względu na prestiżową okolicę. Poza lokalizacją ważny jest również stan lokalu. Mała i przytulna kawalerka po remoncie znajdująca się w samym centrum nieraz może kosztować tyle, co znacznie większe mieszkanie 1-pokojowe wymagające wymiany jednej z wielu instalacji.

  Ogłoszenia sprzedaży kawalerek: Gdańsk

  Mieszkania w Gdańsku mogą okazać się świetnym źródłem dodatkowego dochodu. Niezależenie czy są to nowe apartamenty znajdujące się w samym sercu miasta, czy urocze kawalerki położone dalej od centrum. Komfortowe mieszkania jednopokojowe radzą sobie najlepiej ze wszystkich rodzajów nieruchomości jako mieszkania na wynajem. Oferowane do wynajęcia komfortowe kawalerki w nowym budownictwie niedaleko Starego Miasta bardziej przemówią do turystów. Mieszkanie blisko plaży idealnie sprawdzi się dla osób pragnących zaczerpnąć świeżego powietrza i zwiedzić

  Również na dzielnicach bardziej oddalonych od centrum nie brakuje popytu na kawalerki na sprzedaż. Gdańsk Morena oraz wiele innych dzielnic cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najemców. Jednopokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym znajdzie wielu zainteresowanych pośród studentów oraz pracujących. Ze względu na mieszczące się w Gdańsku szkoły wyższe oraz siedziby dużych przedsiębiorstw wiele osób szukających nowego lokum decyduję się właśnie na wynajem kawalerki.

  Kawalerka w Gdańsku na sprzedaż - rynek pierwotny czy wtórny?

  Wybór właściwego mieszkania nie jest łatwy. Duża różnorodność oferowanych lokali może być przytłaczająca oraz myląca. Pierwszym co każdy zainteresowany powinien zrobić to ustalenie własnych priorytetów.

  Coraz częściej wybierany jest rynek pierwotny. Przyczyny tej decyzji są różne w zależności na jaką grupę, by spojrzeć. Nowe mieszkania przychodzą dla kupujących bez zmartwień takich jak przestarzałą instalacją, czy konieczny do przeprowadzenia remont. Dodatkowo bycie pierwszy właścicielem nieruchomości może uchronić kupujących przed wadami ukrytymi, o których istnieniu mogą nie wiedzieć obecni właściciele.

  Rynek wtórny nie pozostaje jednak bez atutów. Ceny mieszkań kształtujące się za używane nieruchomości potrafią być zauważalnie niższe od tych oferowanych przez deweloperów. Dodatkowo ogłoszenia rynku wtórnego posiadają znacznie większą różnorodność w kwestii lokalizacji. Urocze kawalerki znajdują się w różnych dzielnicach Gdańska, oferując wiele wspaniałych lokalizacji. Wiele osób przekonuje jednak fakt samej wizytacji. Inwestycje deweloperskie nie mogą pokazać zainteresowanym swoich nieruchomości na żywo, a właśnie to często może zadecydować nad finalnym wyborem kupującego.

  Zastanawiasz się nad zakupem kawalerki w województwie pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę kawalerek na sprzedaż w Gdańsku, na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: