Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Gdynia, Chylonia

  - 42 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 21 mieszkań na sprzedaż na Chyloni

  Rynek wtórny - 16 mieszkań na sprzedaż na Chyloni

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Gdynia Chylonia

  Chylonia to jedna z najbardziej znanych dzielnic Gdyni. Jednostka ta posiada bogatą historię, doskonałe uwarunkowania mieszkaniowe, a także jest rejonem, na którym prowadzone są liczne inwestycje, co znacząco wpływa na jej atrakcyjność. Sprawdź, dlaczego mieszkania na sprzedaż w Chyloni cieszą się dużym zainteresowaniem.


  Chylonia - dobra lokalizacja dzielnicy

  Gdyńska dzielnica zlokalizowana jest w północno-zachodniej części Trójmiasta i sąsiaduje z takimi dzielnicami, jak: Cisowa, Pustki Cisowskie-Demptowo, Pogórze, Leszczynki oraz z gdyńskim Śródmieściem. Tę jednostkę administracyjną dzieli się na 4 główne osiedla mieszkaniowe, są nimi: Chylonia Centrum, Chylonia Nowa, Chylonia Przemysłowa, a także Meksyk. Każda z nich wyróżnia się charakterystyczną dla swojej historii zabudową. Dużym atutem osiedla jest przede wszystkim jego dogodne połączenie komunikacyjne z pozostałą częścią miasta. Zawdzięcza się to rozbudowanej infrastrukturze drogowej, a także dobrze rozplanowanej sieci połączeń komunikacji publicznej.

  Południowo-zachodnią granicę osiedla wyznacza droga ekspresowa nr 6, czyli Obwodnica Trójmiasta, która stanowi kluczową trasę największej nadmorskiej aglomeracji w Polsce. Przez dzielnicę Chylonia Gdynia przebiega również droga wojewódzka nr 468 - jest to ulica Morska, która umożliwia bezpośredni dojazd do centrum Gdyni.

  Chylonia jest również doskonale skomunikowana z pozostałymi dzielnicami portowego miasta, a także z innymi jednostkami Trójmiejskiej aglomeracji, dzięki Szybkiej Kolei Miejskiej. Znajdują się tu aż dwa przystanki SKM, które umożliwiają mieszkańcom szybki transport zarówno do Gdańska i Sopotu, jak i innych pobliskich miejscowości. Do użytku mieszkańców są również linie autobusowe i trolejbusy komunikacji miejskiej. Najważniejszymi zajezdniami dzielnicy są Chylonia Dworzec PKP oraz pętla Chylonia Krzywoustego. Tak liczne udogodnienia w zakresie infrastruktury drogowej i komunikacji publicznej sprawiają, że gdyńska dzielnica przyciąga nowych mieszkańców, wśród których dużym zainteresowaniem na lokalnym rynku nieruchomości cieszą się mieszkania na sprzedaż w Chyloni.


  Rynek nieruchomości w Chyloni

  Zabudowa gdyńskiej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana. Wynika to z dynamicznej transformacji dzielnicy, która stanowi część Gdyni od kilku dekad. Niska zabudowa obecna jest w północno-zachodniej części Chylonii, w rejonie osiedla Meksyk. Znajdziemy tu głównie osiedla domków jednorodzinnych. Z kolei północna część dzielnicy, za granicą wyznaczoną przez linię kolejową, to przemysłowa część Chyloni. Natomiast osiedla mieszkaniowe znajdziemy przede wszystkim w rejonie osiedli Chylonia Nowa oraz Chylonia Centrum. To właśnie mieszkania na sprzedaż w Chylonii przeważają w ofertach lokalnego rynku nieruchomości. Ponadto znajdziemy tu również domy, lokale usługowe oraz działki dostępne na sprzedaż i wynajem. Ze względu na liczne udogodnienia oferowane przez dzielnicę zakup nieruchomości w tej części Gdyni stanowi dobrą inwestycję.


  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Gdyni? Sprawdź mieszkania na sprzedaż w Chyloni na GetHome.pl i znajdź swoje wymarzone mieszkanie.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: