Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Gdynia, Dąbrowa - 14 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 3 mieszkania na sprzedaż na Dąbrowie

  Rynek wtórny - 13 mieszkań na sprzedaż na Dąbrowie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
   Wybierz liczbę pokoi
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5+
  • Sprzedam mieszkanie Gdynia, Dąbrowa o powierzchni 62,60 mkw. Rok budowy: 1991. Cena - 580 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  • Sprzedam mieszkanie Gdynia, Dąbrowa o powierzchni 154,10 mkw. Rok budowy: 1995. Cena - 940 000 zł. Mieszkanie ma 5 pokoi, 2 łazienki, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tekton Property.
  • Sprzedam mieszkanie Gdynia, Dąbrowa o powierzchni 63,57 mkw. Rok budowy: 2000. Cena - 425 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alter Ego.
  • Sprzedam mieszkanie Gdynia, Dąbrowa o powierzchni 55,19 mkw. Rok budowy: 1993. Cena - 535 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tyszkiewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdynia, Dąbrowa o powierzchni 144,55 mkw. Rok budowy: 2009. Cena - 1 430 000 zł. Mieszkanie ma 5 pokoi, 2 łazienki, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pepper House.
  • Sprzedam mieszkanie Gdynia, Dąbrowa o powierzchni 80,08 mkw. Rok budowy: 1997. Cena - 550 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pepper House.
  • Sprzedam mieszkanie Gdynia, Dąbrowa o powierzchni 53,33 mkw. Rok budowy: 2023. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem MPOL Investment Sp. z o.o. Sp. k..
  • Sprzedam mieszkanie Gdynia, Dąbrowa o powierzchni 87,10 mkw. Rok budowy: 1998. Cena - 790 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DOMUS Karolina Grabowiec.
  • Sprzedam mieszkanie Gdynia, Dąbrowa o powierzchni 71,50 mkw. Rok budowy: 2000. Cena - 534 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma.
  • Sprzedam mieszkanie Gdynia, Dąbrowa o powierzchni 34 mkw. Rok budowy: 2000. Cena - 445 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Partnerzy Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdynia, Dąbrowa o powierzchni 87,10 mkw. Rok budowy: 1997. Cena - 790 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Partnerzy Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdynia, Dąbrowa o powierzchni 93,42 mkw. Rok budowy: 2011. Cena - 899 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Partnerzy Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdynia, Dąbrowa o powierzchni 144,55 mkw. Rok budowy: 2009. Cena - 1 430 000 zł. Mieszkanie ma 6 pokoi, 2 łazienki, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Partnerzy Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Gdynia, Dąbrowa o powierzchni 58,70 mkw. Rok budowy: 2000. Cena - 565 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Partnerzy Nieruchomości.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Gdynia Dąbrowa i okolica 

  Jedna z najmłodszych dzielnic położona jest w południowo-zachodniej części miasta. Dąbrowa leży w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, ok. 10 kilometrów od centrum. Gdyńska dzielnica rozwija się dynamicznie i cieszy coraz większym zainteresowaniem inwestorów. Dąbrowa jest doskonale skomunikowana z pozostałymi obszarami miasta. W niedalekiej odległości od granic dzielnicy przebiega obwodnica Trójmiasta, co znacznie ułatwia dojazd do Gdańska czy Sopotu. 

  Mieszkania – Gdynia Dąbrowa 

  Miasto zostało podzielone na 21 jednostek administracyjnych. Jedną z nich jest Dąbrowa, która  graniczy z dzielnicą Chwarzno-Wiczlino, Karwiny, Wielki Kack oraz podmiejską gminą Żukowo i pasem Wzgórz Chwaszczyńskich. Zajmuje powierzchnię ponad 6 km². Na tym obszarze nie brakuje lasów, szerokich pasów zieleni oraz zbiorników wodnych. Na terenie Dąbrowy dominuje niska zabudowa jedno- i wielorodzinna. Dzielnica zyskuje na popularności wśród rodzin z dziećmi, którym zależy na odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku. 

  Mieszkania na sprzedaż Gdynia Dąbrowa – rynek wtórny 

  W tej części miasta znajduje się wiele atrakcyjnych i funkcjonalnie zaprojektowanych nieruchomości. Na szczególną uwagę zasługują nie tylko nowe mieszkania (Gdynia-Dąbrowa), ale też lokale mieszkalne pochodzące z rynku wtórnego. Dostępne nieruchomości zlokalizowane są w pobliżu szlaków pieszych i rowerowych, restauracji, kawiarni oraz obiektów sportowo-rekreacyjnych. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych znajduje się wiele sklepów, punktów usługowych, placówek medycznych i edukacyjnych, przystanków komunikacji miejskiej. 

  Mieszkania na sprzedaż (Gdynia-Dąbrowa i okolice) mają zróżnicowany metraż i układ pomieszczeń. Bez większego problemu można tu znaleźć nieruchomości, do których przynależy przestronny balkon czy prywatny ogródek. Do wielu mieszkań z rynku wtórnego przypisane zostały również miejsca postojowe naziemne oraz komórki lokatorskie. Mieszkańcy mogą korzystać z wielu udogodnień, m.in. wind dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych, odpowiednio zaaranżowanych przestrzeni wspólnych czy monitorowanych parkingów. 

  Gdynia Dąbrowa Leśny Zakątek – mieszkania na sprzedaż

  Ceny nieruchomości w tej dzielnicy są dużo niższe niż w lokalizacjach centralnych. Szczególnym powodzeniem cieszą się dwu- i trzypokojowe mieszkania o metrażu do 65 metrów kwadratowych. Spośród polecanych lokalizacji warto wymienić okolice ul. Rdestowej, gdzie znajduje się os. Leśny Zakątek. Na wyróżnienie zasługują także nieruchomości z „drugiej ręki”, które zlokalizowane są w bezpośrednim otoczeniu dzielnicy. Na tutejszym rynku nie brakuje mieszkań pochodzących zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Dzięki temu każdy ma szanse znaleźć coś dla siebie. 

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Gdyni w dzielnicy Dąbrowa na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom. 

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: