Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Trójmiasto

  - 1 416 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Trójmieście

  Rynek wtórny - 1 145 mieszkań na sprzedaż w Trójmieście

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Trójmieście - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Trójmieście kawalerki:

  W Trójmieście są 74 oferty kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 521 778 zł

  Średni metraż kawalerek to 29 m2

  Mieszkania w Trójmieście dwupokojowe:

  W Trójmieście są 423 oferty mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 756 843 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 47 m2

  Mieszkania w Trójmieście trzypokojowe:

  W Trójmieście są 434 oferty mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 985 167 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 67 m2

  Mieszkania w Trójmieście czteropokojowe:

  W Trójmieście są 164 oferty mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 308 899 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 88 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Trójmieście - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Trójmieście - oferty agencji nieruchomości

   - 1 145 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Trójmiasto to bez wątpienia jedna z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Polsce. Połączona moc trzech ośrodków (Gdańsk, Gdynia, Sopot), szerokie perspektywy w zakresie zatrudnienia i edukacji oraz bliskość Bałtyku sprawiają, że wiele osób chce tu zamieszkać. Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż, Trójmiasto ma bardzo szeroką ofertę.

  Trzy najważniejsze ośrodki woj. pomorskiego charakteryzują się ogromną siłą przyciągania. Według danych z 2018 r. mieszka tu 750 tys. osób, choć szacuje się, że w 2023 r. liczba ta przekraczała milion. Trójmiasto przyciąga korzystnym mikroklimatem, rozwiniętą gospodarką, kulturą, architekturą i kosmopolitycznym charakterem. Dane wskazują, że nowi mieszkańcy tych terenów pochodzą z całej Polski. Nic więc dziwnego, że tak dużym zainteresowaniem cieszą się tutejsze mieszkania. Trójmiastostara się zaspokajać potrzeby rynku w tym zakresie – ofert jest dużo i są dość różnorodne. Dzięki temu każdy może tu znaleźć idealne mieszkanie na sprzedaż. Trójmiastoprzyciąga bowiem zarówno młodych (studentów, pracowników), jak i rodziny, osoby starsze czy biznesmenów i inwestorów.

  Ogłoszenia Trójmiasto

  Jak znaleźć idealne mieszkanie? Wiele osób chętnie wybiera nowoczesne osiedla od deweloperów. Dominują wśród nich eleganckie apartamenty przeznaczone dla wymagających. Charakteryzują się wysokim standardem i udogodnieniami zapewniającymi komfort. Każdy lokal ma też balkon, taras lub ogródek, a standardem często są też miejsca parkingowe, komórki lokatorskie czy wspólne przestrzenie dla mieszkańców. Rynek wtórny jest znacznie bardziej różnorodny, jeśli chodzi o mieszkania.

  Ceny mieszkań Trójmiasto

  Jeśli chodzi o ceny mieszkań, Trójmiasto statystycznie należy do najdroższych miejsc w Polsce. Średnią cenę za 1 m² podwyższają luksusowe nieruchomości w najlepszych lokalizacjach, takich jak Dolny Sopot, Gdańsk Śródmieście czy Gdynia Orłowo, za które trzeba zapłacić nawet więcej niż w Warszawie.

  W miejscach takich jak Gdynia Chylonia czy Gdańsk Jasień można znaleźć wielokrotnie tańsze mieszkanie. Trójmiasto ceny ustala jednak nie tylko na podstawie lokalizacji (przy czym liczą się m.in. jej prestiż, skomunikowanie z miastem, odległość od plaży, widok na morze), ale również w oparciu o standard lokalu i całego budynku. Jeśli więc nie przeszkadzają Ci konieczność dokonania remontu czy też lokalizacja w starszym budynku, znajdziesz w Trójmieście mieszkanie na swoją kieszeń.

  Trójmiasto to znakomite miejsce do zamieszkania i rozwoju, ale także niezwykle atrakcyjny teren dla inwestorów. Dlatego konkurencja na rynku nieruchomości jest duża. Deweloperzy intensywnie prowadzą tu budowę i sprzedaż mieszkań. Trójmiasto ma jednak również bardzo dużo do zaoferowania na rynku wtórnym.

   

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: