Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Węgorzewo - 4 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Węgorzewie

  Rynek wtórny - 3 mieszkania na sprzedaż w Węgorzewie

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Węgorzewie - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Węgorzewie kawalerki:

  W Węgorzewie jest 0 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 0 zł

  Średni metraż kawalerek to 0 m2

  Mieszkania w Węgorzewie dwupokojowe:

  W Węgorzewie jest 1 oferta mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 220 000 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 40 m2

  Mieszkania w Węgorzewie trzypokojowe:

  W Węgorzewie są 3 oferty mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 325 000 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 66 m2

  Mieszkania w Węgorzewie czteropokojowe:

  W Węgorzewie jest 0 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 0 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Węgorzewie - oferty deweloperów

   - 1 ogłoszenie

  Mieszkania używane w Węgorzewie - oferty agencji nieruchomości

   - 3 ogłoszenia
  brak obrazkabrak obrazka3 - pokojowe mieszkanie na sprzedaż w węgorzewie
  i
  Mieszkanie
  3 pokoje65,39 m2

  370 000

  5 658 zł/m2

  Węgorzewo

  Sprzedam mieszkanie Węgorzewo o powierzchni 65,39 mkw. Cena - 370 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją 4Kąty Jarosław Iwanowski.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie węgorzewo ul. pionierów 17
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje40 m2

  220 000

  5 500 zł/m2

  Węgorzewo, Pionierów

  Sprzedam mieszkanie Węgorzewo o powierzchni 40 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 220 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Góralczyk Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie w inwestycji: Zamkowa Park
  i
  Nowe mieszkanie
  3 pokoje73,84 m2
  Zapytaj o cenę

  Węgorzewo, ul. Zamkowa

  Zamkowa Park - 1 oferta
  Sprzedam mieszkanie Węgorzewo o powierzchni 73,84 mkw. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem DTK Budownictwo.
  brak obrazkabrak obrazka
  i
  Mieszkanie
  3 pokoje60,23 m2

  280 000

  4 648 zł/m2

  Węgorzewo

  Sprzedam mieszkanie Węgorzewo o powierzchni 60,23 mkw. Rok budowy: 1993. Cena - 280 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Mazurskie Biuro Nieruchomości.
  Poznaj region

  Atrakcyjne mieszkania na sprzedaż w Węgorzewie

  Węgorzewo to miasto położone w północnej części województwa warmińsko-mazurskiego blisko granicy z Obwodem Kaliningradzkim. Węgorzewo leży na Mazurach, na obszarze historycznych Prus Dolnych. W pobliżu miasta znajduje się bardzo ważny ośrodek miejski dla tego regionu, jakim jest miasto Giżycko.

  Węgorzewo, dzięki położeniu na atrakcyjnym turystycznie obszarze Mazur oraz licznym walorom przyrodniczym i architektonicznym przyciąga nie tylko turystów, ale również nowych mieszkańców, którzy coraz chętniej poszukują tu mieszkania na sprzedaż

  Zabudowa i rynek nieruchomości Węgorzewa

  Węgorzewo to małe miasto, którego populacja wynosi około kilkunastu tysięcy mieszkańców. Jeżeli chodzi o zabudowę przeważa tu zabudowa niska, bowiem osiedla domów jednorodzinnych oraz domy wolnostojące dominują nad blokami mieszkalnymi. Osiedla mieszkaniowe znajdziemy głównie w centralnej części miasta, jednak należy podkreślić, że zabudowa Węgorzewa nie jest gęsta. To miasto, które posiada wiele terenów zielonych oraz obszary niezagospodarowane, co sprzyja ciągłemu rozwojowi miejscowości. Węgorzewo podzielone jest głównie na 2 części, które rozdziela przepływająca przez miasto rzeka Węgorapa. Dodatkowo, funkcjonują tu pomocnicze jednostki administracyjne, którymi są: osiedle Kopernika, osiedle Chrobrego, osiedle Południe, a także Sobin i Janówko.

  Rynek nieruchomości w Węgorzewie zapewnia oferty z rynku pierwotnego oraz wtórnego. Znajdziemy tu dostępne na wynajem i sprzedaż mieszkania, a także domy oraz działki. Kolejną zaletą Węgorzewa są niskie ceny nieruchomości. Co więcej, dzięki realizowanym nowym inwestycjom mieszkalnym często wśród ofert przeważają te dotyczące nowych mieszkań. Przykładem inwestycji jest między innymi nowe osiedle mieszkalne Nova Forma, które powstało w centrum Węgorzewa. Na obrzeżach miasta regularnie odnotowuje się również budowę nowych domów.

  Węgorzewo przyciąga turystów swoimi walorami przez cały rok

  Położenie na Mazurach, stale zyskujących popularność wśród Polaków i zagranicznych turystów, z pewnością odgrywa kluczową rolę w rozwoju Węgorzewa. Ogromnym atutem miasta jest malownicza lokalizacja nad rzeką Węgorapą, Jeziorem Mamry i Jeziorem Święcajty, a także pobliskie rozległe lasy z licznymi ścieżkami rowerowymi oraz szlakami turystycznymi. W okresie wiosenno-letnim turyści przyjeżdżają tu, by wypocząć i korzystać z dostępu do licznych plaż i kąpielisk. W północnej części miasta znajduje się węgorzewska ekomarina, która zapewnia żeglarzom toalety, umywalnie, pralnie, a także szereg innych punktów usługowych.

  Turyści mogą korzystać z rejsów przez Kanał Węgorzewski po Jeziorze Mamry lub przepłynąć aż do Giżycka. Miasto żyje turystami również w zimę, gdzie przyjezdni chętnie korzystają z takich aktywności, jak: żeglarstwo lodowe, wędkarstwo podlodowe, narciarstwo zjazdowe i biegowe, a także staropolskie kuligi z ogniskami. Przez to wiele osób poszukuje tu ofert nieruchomości, wśród których przeważają nowe mieszkania na sprzedaż - by móc zamieszkać w Węgorzewie na stałe lub wynajmować nieruchomość turystom.


  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Węgorzewie? Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż w Węgorzewie na portalu GetHome i znajdź mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: