Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Głuchołazy

  - 4 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Głuchołazach

  Rynek wtórny - 4 mieszkania na sprzedaż w Głuchołazach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Głuchołazy - oferty

  W Głuchołazach dostępne  4 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 43 m2 do 98 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Głuchołazach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 kawalerki na sprzedaż;
  • 1 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  • 1 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Głuchołazach z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Głuchołazy”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Głuchołazy.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Głuchołazach? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Głuchołazy

  Interesuje Cię rynek wtórny? Głuchołazy oferuje 4 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 26 m2 do 61 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Głuchołazach to 44 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Głuchołazy bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Głuchołazach, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Głuchołazach

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Głuchołazach? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Głuchołazy", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Głuchołazach to 4 037 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Głuchołazach? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Głuchołazach", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Głuchołazach (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 320 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Głuchołazach wynosi 4 037 zł/m2;

  Tanie mieszkania Głuchołazy. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Głuchołazy bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 65 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 037 zł/m2.

  Tanie mieszkania Głuchołazy? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: