Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Hajnówka

  - 4 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Hajnówce

  Rynek wtórny - 4 mieszkania na sprzedaż w Hajnówce

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Hajnówce

  Malownicze miasto położone jest na Równinie Bielskiej, w granicach województwa podlaskiego. Hajnówka znajduje się w dość bliskiej odległości od Białowieży oraz Białegostoku. Jest ośrodkiem mniejszości białoruskiej i miejscem atrakcyjnym pod względem turystycznym. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 685 i 689. Mieszkańcy mogą korzystać ze zmodernizowanej stacji kolejowej. 

  Mieszkania z rynku wtórnego

  Miasto zostało podzielone na następujące jednostki urbanistyczne, tj.: Centrum-Millenium, Celna, Chopina, Chemiczna, Czworaki-Majdan, Dolne, Górne, Dowgirda, Judzianka, Kolejki Leśne, Kołodzieja, Lipowa, Mazury, Międzytory, Mostowa, Paszki, Placówka, Podmiejska-Odległa, Podlasie, Poryjewo, Reja, Wrzosowa, Żabia Górka. W strukturze przestrzenno-funkcjonalnej Hajnówki zarysowuje się podział na część wschodnią, gdzie przeważa zabudowa wielorodzinna (blokowa) oraz zachodnią, na terenie której dominują budynki jednorodzinne. 

  Coraz więcej osób poszukuje tu mieszkania. Hajnówka przyciąga licznymi terenami zielonymi i rekreacyjnymi. Jeden z największych kompleksów użytków ekologicznych znajduje się w południowo-zachodniej części miasta. Wiele atrakcyjnych gruntów pod zabudowę mieści się w bezpośrednim otoczeniu rejonu Kolejki Leśne i Czworaki-Majdan. Wzdłuż wschodniej granicy miasta rozciąga się obszar ochrony Natura 2000 oraz korytarz ekologiczny Puszcza Białowieska. W niedalekiej odległości zlokalizowane są działki budowlane, które z każdym rokiem zyskują na wartości. 

  Na lokalnym rynku znajduje się szeroki wybór nieruchomości zlokalizowanych w pobliżu pomników przyrody, stref relaksu czy ścieżek rowerowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się nie tylko nowe mieszkania w Hajnówce, ale też lokale mieszkalne pochodzące z rynku wtórnego. Na szczególne wyróżnienie zasługują nieruchomości zlokalizowane na obszarze jednostek miejskich, tj.: Centrum-Millenium, Chemiczna, Kolejki Leśne, Poryjewo, Judzianka. Na popularności zyskują także mieszkania i domy, które położone są nieopodal granic miasta oraz Rezerwatu Krajobrazowego Władysława Szafera. 

  Oferowane nieruchomości mają zróżnicowany metraż, standard wyposażenia i układ pomieszczeń. Do większości z nich przynależy przestrzeń dodatkowa – ogródek, balkon lub taras. Mieszkania w Hajnówce są z reguły usytuowane w kameralnych budynkach wielorodzinnych. Na terenach w pełni zagospodarowanych znajdują się sklepy, punkty usługowe, przedszkola, szkoły, placówki medyczne, place zabaw oraz boiska. W pobliżu zlokalizowane są liczne trasy spacerowe oraz miejsca sprzyjające relaksowi. 

  Bez większego problemu można tu znaleźć lokal dopasowany do indywidualnych potrzeb czy zasobności portfela. Ceny mieszkań w Hajnówce podlegają negocjacji i są bardziej preferencyjne niż w Białymstoku. Największą popularnością cieszą się dwu- i trzypokojowe lokale mieszkalne. W Hajnówce nie brakuje przestronnych mieszkań o powierzchni 55-70 m2. Na lokalnym rynku znajduje się też spory wybór domów jednorodzinnych i w zabudowie bliźniaczej. Rodziny z dziećmi poszukują najczęściej nieruchomości o metrażu 100-120 metrów kwadratowych, które składają się z kilku sypialni, salonu z wyjściem na taras, kuchni, dwóch łazienek.

  Mieszkania w Hajnówce i okolicach spełnią oczekiwania osób, którym zależy na maksymalnej wygodzie, funkcjonalnym rozmieszczeniu pomieszczeń oraz możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Większość z nich znajduje się w bliskiej odległości od ponadlokalnych węzłów transportowych, obszarów specjalnej ochrony oraz zieleni urządzonej. W sąsiedztwie osiedli w Hajnówce i na obrzeżach miasta usytuowane są liczne parki, skwery, ogródki działkowe. Wszystko to sprawia, że z pewnością odnajdą się tutaj osoby poszukujące ciszy oraz spokoju. 

  Mieszkania Hajnówka - oferty

  W Hajnówce dostępne  4 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania w Hajnówce, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • kawalerki na sprzedaż (1 oferta)
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (1 oferta)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (2 oferty)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Hajnówka, jak i mieszkania bezpośrednio Hajnówka.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Hajnówka

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Hajnówce mamy 4 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 34 m2 do 62 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Hajnówce to 45 m2.

  Ceny mieszkań w Hajnówce

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Hajnówce to 6 444 zł za m2;

   Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Hajnówce?

   • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Hajnówce znajdziesz w cenie 320 000 zł;
   • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Hajnówce wynosi 7 638 zł/m2;

   Tanie mieszkania Hajnówka. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

   Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 250 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 5 161 zł/m2.

   Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

   Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

   Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: