Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Jeziorany

  - 2 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Jezioranach

  Rynek wtórny - 2 mieszkania na sprzedaż w Jezioranach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Jeziorany - oferty

  W Jezioranach dostępne  2 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 61 m2 do 70 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Jezioranach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  • 1 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Jeziorany”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Jeziorany.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Jezioranach? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Jeziorany

  Interesuje Cię rynek wtórny? Jeziorany oferuje 2 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 61 m2 do 70 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Jezioranach to 66 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Jeziorany bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Jezioranach, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Jezioranach

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Jezioranach? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Jeziorany", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Jezioranach to 4 440 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Jezioranach? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Jezioranach", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Jezioranach (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 319 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Jezioranach wynosi 4 537 zł/m2;

  Tanie mieszkania Jeziorany. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Jeziorany bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 265 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 344 zł/m2.

  Tanie mieszkania Jeziorany? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: