Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Lewin Brzeski

  - 3 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Lewinie Brzeskim

  Rynek wtórny - 3 mieszkania na sprzedaż w Lewinie Brzeskim

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Lewin Brzeski - oferty

  W Lewinie Brzeskim dostępne  3 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 70 m2 do 88 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Lewinie Brzeskim, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 3 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Lewin Brzeski”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Lewin Brzeski.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Lewinie Brzeskim? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Lewin Brzeski

  Interesuje Cię rynek wtórny? Lewin Brzeski oferuje 3 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 70 m2 do 88 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Lewinie Brzeskim to 77 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Lewin Brzeski bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Lewinie Brzeskim, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Lewinie Brzeskim

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Lewinie Brzeskim? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Lewin Brzeski", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Lewinie Brzeskim to 3 565 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Lewinie Brzeskim? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Lewinie Brzeskim", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Lewinie Brzeskim (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 349 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Lewinie Brzeskim wynosi 3 965 zł/m2;

  Tanie mieszkania Lewin Brzeski. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Lewin Brzeski bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 220 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 3 142 zł/m2.

  Tanie mieszkania Lewin Brzeski? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: