Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Mława

  - 55 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 36 mieszkań na sprzedaż w Mławie

  Rynek wtórny - 19 mieszkań na sprzedaż w Mławie

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Mławie

  Mława to miasto w województwie mazowieckim, zamieszkiwane przez 33 700 osób. Leży na Północnym Mazowszu, na Wzniesieniach Mławskich, w pobliżu rzeki Mławki. Miasto z roku na rok przyciąga do siebie coraz więcej nowych mieszkańców, ponieważ znajduje się w dobrej lokalizacji, stale się rozwija i powstają w nim nowe osiedla. Zobacz, dlaczego warto kupić mieszkanie w Mławie.

  Mława stale rozwija się pod kątem infrastruktury. Możesz poruszać się w niej darmową komunikacją miejską i korzystać z wielu udogodnień. Mieszkania pochodzące z rynku wtórnego znajdują się w przestronnych kamienicach lub w nowym budownictwie. Wiele z nich nie wymaga remontu, dzięki czemu możesz uniknąć dodatkowych kosztów związanych z zakupem.

  Na naszej stronie znajdziesz mieszkania w Mławie w przystępnej cenie. Osiedla mieszkaniowe powstają w centrum miasta i na obrzeżach, dzięki czemu bez trudu możesz znaleźć dogodne dla siebie miejsce, z którego wszędzie jest blisko. Miasto zapewnia pełny cykl edukacyjny od żłobka po studia wyższe, dlatego warto kupić tu mieszkanie.

  Mława - mieszkania w dobrej lokalizacji

  Popyt na nieruchomości w Mławie jest bardzo duży, ponieważ miasto znajduje się niemal na granicy dwóch województw - warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego. Dojazd do Warszawy zajmie Ci zaledwie 1 godzinę, 42 minuty – odległość drogowa to jedynie 131,3 km. Tymczasem Olsztyn leży 86,3 km od Mławy, a dojazd zajmuje tylko 56 minut. Doskonała lokalizacja ułatwia podjęcie wymarzonej pracy, rozpoczęcie nauki w wybranej szkole czy korzystanie z miejskich udogodnień.

  Mieszkania w Mławie to bardzo dobra inwestycja dla rodzin z dziećmi, ponieważ mogą one cieszyć się bliskością takich miejsc jak szkoły, przedszkola, liczne sklepy, apteki, czy też przychodnie lekarskie oraz szpital. Tereny, na których wybudowano bloki mieszkalne są starannie dobierane tak, by znajdowały się na trasie linii autobusowej, co sprawia, że poruszanie się po mieście jest wygodne i komfortowe. Jeśli zależy Ci na atrakcyjnej cenie, zwróć uwagę na osiedle Eko-Grota na ul. Stefana Roweckiego-Grota, które zaskakuje korzystnymi cenowo ofertami mieszkań. W Mławie znajduje się aż 15 osiedli, z czego najbardziej wyróżniającymi się i najchętniej wybieranymi przez mieszkańców Mławy są dzielnice Mława „Miasto” i Mława „Wólka”.

  Mieszkania Mława - oferty

  W Mławie dostępne jest 21 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania w Mławie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • kawalerki na sprzedaż (1 oferta)
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (13 ofert)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (33 oferty)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (8 ofert)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Mława, jak i mieszkania bezpośrednio Mława.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Mława

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Mławie mamy 19 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 31 m2 do 82 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Mławie to 56 m2.

  Ceny mieszkań w Mławie

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Mławie to 5 970 zł za m2;

  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Mławie to 5 384 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Mławie to z kolei wydatek średnio 5 774 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Mławie?

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Mławie znajdziesz w cenie 690 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Mławie wynosi 9 583 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Mławie należy zapłacić 607 932 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 8 651 zł/m2.

  Tanie mieszkania Mława. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Mławie to wydatek 300 000 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 5 400 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 185 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 531 zł/m2.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: