Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Zielonka - 6 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Zielonce

  Rynek wtórny - 5 mieszkań na sprzedaż w Zielonce

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie m3 80 m2, 2 miejsca w garażu, piwnica
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż
  Zielonka

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 79 m2
  659 000
  8 341 /m2
  Sprzedam mieszkanie Zielonka o powierzchni 79 mkw. Rok budowy: 2002. Cena - 659 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Properton.
  brak obrazkabrak obrazkaZielonka, kawalerka 29m2, wolności 2
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż ul. Wolności
  Zielonka

  Oferta biura nieruchomości
  2 pokoje 29 m2
  327 000
  11 275 /m2
  Sprzedam mieszkanie Zielonka o powierzchni 29 mkw. Cena - 327 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Properton.
  brak obrazkabrak obrazka4 pokojowe mieszkanie zielonka glinianki
  i

  Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż ul. Przemysłowa
  Zielonka

  Oferta biura nieruchomości
  4 pokoje 86,50 m2
  595 000
  6 878 /m2
  Sprzedam mieszkanie Zielonka o powierzchni 86,50 mkw. Cena - 595 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homfi.
  brak obrazkabrak obrazkaPiękne, stylowe - 3 pokoje
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż
  Zielonka

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 61 m2
  700 000
  11 475 /m2
  Sprzedam mieszkanie Zielonka o powierzchni 61 mkw. Rok budowy: 2018. Cena - 700 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MY RESIDENCE SP Z O.O..
  brak obrazkabrak obrazka2 pokoje zielonka ul. baśniowa
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż ul. Baśniowa
  Zielonka

  Oferta biura nieruchomości
  2 pokoje 53 m2
  570 000
  10 754 /m2
  Sprzedam mieszkanie Zielonka o powierzchni 53 mkw. Rok budowy: 2001. Cena - 570 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PIÓREK HOUSE.
  brak obrazkabrak obrazkaDo zamieszkania lub pod wynajem!
  i

  Kawalerka na sprzedaż ul. Wojska Polskiego
  Zielonka

  Oferta biura nieruchomości
  1 pokój 28,64 m2
  414 000
  14 455 /m2
  Sprzedam mieszkanie Zielonka o powierzchni 28,64 mkw. Rok budowy: 2019. Cena - 414 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Propertica Real Estate.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż - Zielonka

  Zielonka położona jest w województwie mazowieckim, w powiecie wołomińskim. Jest częścią aglomeracji warszawskiej. Powierzchnia miasta wynosi 79,48 km2, a liczba mieszkańców to ok. 18 tysięcy. Dominują tu tereny zielone, a liczne parki sprawiają, że miejsce przyciąga przede wszystkim miłośników obcowania z naturą. Zielonka jest podwarszawską miejscowością rekreacyjną. Znajdziemy tu kilka szlaków turystycznych, nieopodal przepływającej przez gminę rzeki Długiej. Jest to idealna lokalizacja dla mieszkańców, pragnących zainwestować w mieszkania na sprzedaż w cichej i spokojnej okolicy. 

  Zielonka z bogatą ofertą

  Zielonka to miasto prężnie rozwijające się, zarówno pod kątem nieruchomości, jak i gospodarki. Szybko rozwijają się także przedsiębiorstwa usługowo-handlowe. Na terenie miasta występuje szlak turystyczny, w skład którego wchodzi m.in. Park Dębinki, Plac Jana Pawła II, czy Skwer Matki Teresy z Kalkuty. Na terenie miasta znajduje się wiele zabytków i atrakcji. Do najciekawszych z nich zalicza się: Muzeum Zielonki oraz Willa z Ogrodem, która została wpisana do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa.

  Miasto słynie z wielu ciekawych tras rowerowych i przyrodniczych. Zielonka uznawana jest za ośrodek rekreacyjny dla wielbicieli świeżego powietrza, kontaktu z naturą, a przede wszystkim - botaniki. Na terenie miasta znajduje się część rezerwatu "Bagno Jacka", Jezioro Czarne (Krucze) oraz wiele stawów. To miejsca warte uwagi, idealne do weekendowego odpoczynku od zgiełku miasta. Zielonka jest również istotnym węzłem drogowym i kolejowym. Przez miasto przebiegają dwie drogi wojewódzkie nr 631 i nr 634. Zielonka leży również przy ważnych liniach kolejowych. Miasto jest więc bardzo dobrze skomunikowana z innych miastami. 

  Mieszkania na sprzedaż w Zielonce 

  W Zielonce powstaje coraz więcej nowych inwestycji. Wyróżniają się przede wszystkim szerokim wachlarzem metraży. Nowe mieszkania w Zielonce to zarówno kawalerki, jak i lokale 2-, 3-, 4-, a nawet 5-pokojowe. Wszystkie mieszkania na sprzedaż cechuje wysoka jakość wykończenia, coraz to nowocześniejsze budownictwo oraz estetycznie zaprojektowane części wspólne. Dużym atutem jest fakt, że osiedla są w pełni zamknięte i monitorowane. Dla najmłodszych dedykowane są liczne place zabaw, znajdujące się na terenie wszystkich osiedli.

  Wiele rodzin przeprowadza się z zatłoczonych miast do mniejszych miejscowości, pełnych zieleni, ciszy i spokoju. Przykładem takiej lokalizacji jest Zielonka, która budzi coraz większe zainteresowanie wśród inwestorów oraz przyszłych mieszkańców. Dzięki świetnej komunikacji dojazd do pracy, czy uczelni w Warszawie, nie będzie stanowił żadnego problemu. Ceny mieszkań na sprzedaż w Zielonce są konkurencyjne. Warto wspomnieć, że lokale w nowoczesnym budownictwie, na zamkniętych osiedlach mogą być znacznie droższe.  


  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż w Zielonce na portalu GetHome i znajdź mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Mieszkania Zielonka - oferty

  W Zielonce dostępne jest 6 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 28 m2 do 86 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Zielonce, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 kawalerka na sprzedaż;
  • 1 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  • 2 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 1 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Zielonka”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Zielonka.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Zielonce? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Zielonka

  Interesuje Cię rynek wtórny? Zielonka oferuje 5 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 28 m2 do 86 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Zielonce to 61 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie w Zielonce z rynku wtórnego bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Zielonce, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Zielonce

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Zielonce? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Zielonka", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Zielonce to 10 381 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Zielonce? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Zielonce", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Zielonce (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 700 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Zielonce wynosi 14 455 zł/m2;

  Tanie mieszkania Zielonka. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Zielonka bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 414 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 6 878 zł/m2.

  Tanie mieszkania Zielonka? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: