Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Nieruchomości
  2. Na sprzedaż
  3. Mazowieckie
  4. Wołomiński

  Mieszkania na sprzedaż - Zielonka - 1 ogłoszenie

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Zielonce

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Zielonce

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Zielonce - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Zielonce kawalerki:

  W Zielonce jest 0 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 0 zł

  Średni metraż kawalerek to 0 m2

  Mieszkania w Zielonce dwupokojowe:

  W Zielonce jest 1 oferta mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 398 000 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 53 m2

  Mieszkania w Zielonce trzypokojowe:

  W Zielonce jest 0 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 0 m2

  Mieszkania w Zielonce czteropokojowe:

  W Zielonce jest 0 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 0 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Zielonce - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Zielonce - oferty agencji nieruchomości

   - 1 ogłoszenie
  Mieszkanie
  2 pokoje53 m2

  398 000

  7 509 zł/m2

  wołomiński, Marki, al. J. Piłsudskiego

  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż - Zielonka

  Zielonka, położona jest w województwie mazowieckim, w powiecie wołomińskim. Jest częścią aglomeracji warszawskiej. Powierzchnia miasta wynosi 79,48 km2, a liczba mieszkańców ok. 18 tysięcy. Dominują tu tereny zielone, a liczne parki sprawiają, że miejsce przyciąga przede wszystkim miłośników obcowania z naturą. Zielonka jest podwarszawską miejscowością rekreacyjną. Występuje tutaj kilka szlaków turystycznych, nieopodal przepływającej przez gminę rzeki Długiej. Jest to idealna lokalizacja dla mieszkańców, pragnących zainwestować w mieszkania na sprzedaż w cichej i spokojnej okolicy. 

  Zielonka z bogatą ofertą

  Zielonka to miasto prężnie rozwijające się, zarówno pod kątem nieruchomości, jak i gospodarki. Szybko rozwijają się także przedsiębiorstwa usługowo-handlowe. Na terenie miasta występuje szlak turystyczny, w skład którego wchodzi m.in. Park Dębinki, Plac Jana Pawła II, czy Skwer Matki Teresy z Kalkuty. Na terenie miasta znajduje się wiele zabytków i atrakcji. Do najciekawszych z nich zalicza się: Muzeum Zielonki oraz Willa z Ogrodem, która została wpisana do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Miasto słynie z wielu ciekawych tras rowerowych i przyrodniczych. Zielonka uznawana jest za ośrodek rekreacyjny dla wielbicieli świeżego powietrza, kontaktu z naturą, a przede wszystkim - botaniki. Na terenie miasta znajduje się część rezerwatu “Bagno Jacka”, Jezioro Czarne (Krucze) oraz wiele stawów. To miejsca warte uwagi, idealne do weekendowego odpoczynku od zgiełku miasta. Zielonka jest również istotnym węzłem drogowym i kolejowym. Przez miasto przebiegają dwie drogi wojewódzkie nr 631 i nr 634. Zielonka leży, również przy ważnych liniach kolejowych. Miasto jest więc bardzo dobrze skomunikowana z innych miastami. 

  Mieszkania na sprzedaż w Zielonce 

  W Zielonce powstaje coraz więcej nowych inwestycji. Wyróżniają się przede wszystkim    szerokim wachlarzem metraży. Nowe mieszkania w Zielonce to zarówno kawalerki, jak i lokale 2-, 3-, 4-, a nawet 5-pokojowe. Wszystkie mieszkania na sprzedaż cechuje wysoka jakość wykończenia, coraz to nowocześniejsze budownictwo oraz estetycznie zaprojektowane części wspólne. Dużym atutem jest fakt, że osiedla są w pełni zamknięte i monitorowane. Dla najmłodszych dedykowane są liczne place zabaw, znajdujące się na terenie wszystkich osiedli. Wiele rodzin przeprowadza się z zatłoczonych miast do mniejszych miejscowości, pełnych zieleni, ciszy i spokoju. Przykładem takiej lokalizacji jest  Zielonka, która budzi coraz większe zainteresowanie wśród inwestorów oraz przyszłych mieszkańców. Dzięki świetnej komunikacji dojazd do pracy, czy uczelni w Warszawie, nie będzie stanowił żadnego problemu. Ceny mieszkań na sprzedaż w Zielonce są konkurencyjne. Warto wspomnieć, że lokale w nowoczesnym budownictwie, na zamkniętych osiedlach mogą być znacznie droższe.  


  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż w Zielonce na portalu GetHome i znajdź mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Polecane lokalizacje