Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Mieszkania
  2. Na sprzedaż
  3. Pomorskie
  4. Pucki

  Mieszkania na sprzedaż - Władysławowo - 28 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 4 mieszkania na sprzedaż we Władysławowie

  Rynek wtórny - 23 mieszkania na sprzedaż we Władysławowie

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania we Władysławowie - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania we Władysławowie kawalerki:

  We Władysławowie jest 9 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 572 911 zł

  Średni metraż kawalerek to 30 m2

  Mieszkania we Władysławowie dwupokojowe:

  We Władysławowie jest 6 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 678 924 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 46 m2

  Mieszkania we Władysławowie trzypokojowe:

  We Władysławowie jest 6 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 875 252 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 64 m2

  Mieszkania we Władysławowie czteropokojowe:

  We Władysławowie jest 5 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 744 780 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 78 m2

  Mieszkania bezpośrednio we Władysławowie - oferty deweloperów

   - 4 ogłoszenia

  Mieszkania używane we Władysławowie - oferty agencji nieruchomości

   - 23 ogłoszenia
  Mieszkanie
  1 pokój33,34 m2

  499 000

  14 967 zł/m2

  pucki, Władysławowo, Hryniewieckiego

  Nowe mieszkanie
  3 pokoje45,59 m2

  875 000

  19 193 zł/m2

  pucki, Władysławowo, ul. Hryniewieckiego

  Wave House - 4 oferty
  Nowe mieszkanie
  4 pokoje73,67 m2

  1 600 000

  21 718 zł/m2

  pucki, Władysławowo, ul. Hryniewieckiego

  Nowe mieszkanie
  1 pokój38,41 m2

  815 000

  21 218 zł/m2

  pucki, Władysławowo, ul. Hryniewieckiego

  Nowe mieszkanie
  2 pokoje45,35 m2

  925 000

  20 397 zł/m2

  pucki, Władysławowo, ul. Hryniewieckiego

  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Władysławowo

  Władysławowo to jedno z najpopularniejszych miast nadmorskich w Polsce, położone w województwie pomorskim. Miejscowość zlokalizowana jest na samym początku Półwyspu Helskiego stanowiąc atrakcyjne miasto nie tylko dla turystów, ale również inwestorów. Chałupy posiadają liczne zalety i duży potencjał inwestycyjny, co sprawia, że lokalny rynek nieruchomości jest bardzo interesujący, w szczególności pod względem dostępnych mieszkań na sprzedaż.

  Dogodna lokalizacja Władysławowa

  Nad Morzem Bałtyckim znajdziemy liczne miejscowości nadmorskie, jednak mało która może pochwalić się taką popularnością i renomą jak Władysławowo. Miejscowość ta zawdzięcza to w dużej mierze doskonałej lokalizacji. Położenie na samym początku Półwyspu Helskiego znacznie podnosi atrakcyjność miasta, przez które należy przejechać, aby dostać się do takich popularnych miejscowości, jak: Chałupy, Kuźnica, Jastarnia, Jurata czy Hel. Władysławowo znajduje się także w niedużej odległości od Trójmiasta, z którym posiada doskonałe połączenie drogowe oraz kolejowe. Do Władysławowa można dojechać drogą wojewódzką nr 216 oraz pociągiem, bowiem znajdują się tu 2 przystanki PKP: Dworzec Kolejowy Władysławowo oraz stacja Władysławowo Port, co znacznie ułatwia szybki dojazd do miejscowości nawet z najbardziej odległych części Polski.

  Bogactwo turystyczne

  Władysławowo to miasto, które od lat dynamicznie rozwija swoją infrastrukturę turystyczną, gwarantując swoim mieszkańcom oraz przyjezdnym liczne udogodnienia i atrakcje. Najpopularniejszym punktem miasta jest Promenada we Władysławowie ze słynną Aleją Gwiazd Sportu, która prowadzi spacerowiczów z miasta aż nad samo morze. W zakresie sportu i rekreacji należy wymienić najważniejszy obiekt sportowy nad polskim morzem, jakim jest Centralny Ośrodek Sportu pełniący funkcję Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w dzielnicy Cetniewo. COS Cetniewo przyciąga tu największych sportowców z całego świata nie tylko w ciepłych porach roku, ale również jesienią oraz zimą.

  Co więcej, dogodne położenie Władysławowa nad Zatoką Pucką przyciąga również licznych windsurferów i kitesurferów z całej Europy ze względu na najlepsze uwarunkowania do uprawiania tych sportów w tej części Europy. Ważnymi punktami turystycznymi, które warto sprawdzić są: Ocean Park Władysławowo, Wieża Widokowa gwarantująca piękny widok na morze oraz Ocean Park Władysławowo. Władysławowo to także idealna baza wypadowa na Półwysep Helski. Liczne bary, kurorty, przestronne deptaki oraz wiele atrakcji sprawiają. że mieszkanie Władysławowa cieszą się ogromną popularnością szczególnie pod wynajem, a lokalny rynek nieruchomości stale się rozrasta.

  Mieszkanie we Władysławowie - doskonała inwestycja

  W tej nadmorskiej miejscowości stale poszukiwane są mieszkania i apartamenty na wynajem, co pobudza również lokalną podaż. Stale powstają we Władysławowie nowe inwestycje, które pobudzają nadmorski rynek nieruchomości. Wpływa to również na rosnącą liczbę mieszkań na sprzedaż we Władysławowie, które cieszą się dużą popularnością, bowiem wiele osób decyduje się zainwestować w nie pieniądze i kupić mieszkanie, by potem móc je wynająć turystom. Najbardziej poszukiwanymi mieszkaniami na sprzedaż są mieszkania z balkonem, miejscem postojowym oraz z sypialnią i widokiem na morze.

  Mieszkanie we Władysławowie to gwarancja dobrej inwestycji - właściciele mieszkania we Władysławowie w dowolnym czasie będą mogli wypoczywać. Zainteresowanie lokalnym rynkiem nieruchomości jest tak duże, że nawet jeśli ktoś zdecyduje się sprzedać nieruchomość, ma gwarancję dużego popytu. To oczywiście przekłada się na znacznie wyższe ceny za m2, niż w innych nadmorskich miejscowościach.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości nad morzem? Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż we Władysławowie na portalu GetHome i znajdź mieszkanie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

  Mozilla Firefox

  Mozilla Firefox

  Google Chrome

  Google Chrome

  Microsoft Edge

  Microsoft Edge

  Safari

  Safari

  Opera

  Opera