Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Ustka

  - 35 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Ustce

  Rynek wtórny - 35 mieszkań na sprzedaż w Ustce

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Ustce

  Ustka to bardzo popularny nadmorski kurort leżący na terenie województwa pomorskiego. Piękne piaszczyste plaże i status uzdrowiska przyciągają tu turystów przez cały rok, choć największe natężenie ruchu obserwuje się w lipcu i sierpniu. Z tego powodu, mimo niedużej populacji miasta, oferta nieruchomości jest tu dość szeroka. Ogromny potencjał turystyczny wpływa też na ceny mieszkań w Ustce. Dowiedz się więcej o tutejszym rynku.

  Ustkę na pewno można zaliczyć do najbardziej atrakcyjnych miejscowości Pomorza Zachodniego, która przyciąga nie tylko w wakacje. Tutejsza gospodarka bazuje na turystyce, a także rybołówstwie i przetwórstwie rybnym. Mieszkańcy mogą również korzystać z szerokiej oferty kulturalnej, oświatowej i rekreacyjnej, a ponadto z uzdrowiskowych walorów miejscowości. Mieszkaniami w Ustce jest też zainteresowanych wielu inwestorów, co wpływa na wzrost cen i konkurencyjności wśród nabywców. Dlatego najlepsze oferty szybko znikają z rynku.

  Oferta mieszkań na sprzedaż w Ustce bazuje na rynku wtórnym. Wiele lokali mieści się w tradycyjnych blokach starego typu oraz w kamienicach. Nowego budownictwa jest tu zdecydowanie mniej. Dominują lokale 2-pokojowe i 3-pokojowe. Od czasu do czasu na rynku pojawiają się też prawdziwie unikalne nieruchomości z tego miasta.

  Dostępne oferty mieszkań w Ustce

  Mieszkania w Ustce można znaleźć w bardzo różnorodnych lokalizacjach. Do najbardziej prestiżowych (oraz najdroższych) należą mieszkania przy Bulwarze Portowym lub w jego bezpośrednim pobliżu. Bardzo atrakcyjne jest też osiedle Na Wydmie, które znajduje się po drugiej stronie kanału. Zdecydowanie taniej można jednak zamieszkać np. na ul. Polnej. Mieszkania w tym rejonie bywają bardzo atrakcyjne, dlatego często szybko znikają z rynku. Sprawdź naszą interaktywną mapę, aby odnaleźć oferty w obszarze, który Cię interesuje!

  Mieszkania Ustka - oferty

  W Ustce dostępne jest 35 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 26 m2 do 98 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Ustce, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • kawalerki na sprzedaż (2 oferty)
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (13 ofert)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (13 ofert)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (7 ofert)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Ustka, jak i mieszkania bezpośrednio Ustka.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Ustka

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Ustce mamy 35 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 26 m2 do 98 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Ustce to 58 m2.

  Ceny mieszkań w Ustce

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Ustce to 11 629 zł za m2;

  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Ustce to 11 002 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Ustce?

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Ustce znajdziesz w cenie 2 200 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Ustce wynosi 23 404 zł/m2;

  Tanie mieszkania Ustka. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 265 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 5 096 zł/m2.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: