Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Ustka - 7 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Ustce

  Rynek wtórny - 7 mieszkań na sprzedaż w Ustce

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Ustce - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Ustce kawalerki:

  W Ustce jest 1 oferta kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 369 000 zł

  Średni metraż kawalerek to 27 m2

  Mieszkania w Ustce dwupokojowe:

  W Ustce są 2 oferty mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 355 000 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 39 m2

  Mieszkania w Ustce trzypokojowe:

  W Ustce są 2 oferty mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 789 450 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 62 m2

  Mieszkania w Ustce czteropokojowe:

  W Ustce jest 1 oferta mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 870 000 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 87 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Ustce - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Ustce - oferty agencji nieruchomości

   - 7 ogłoszeń
  brak obrazkabrak obrazkaDom - apartamenty do wynajęcia 240 m2.
  i
  Mieszkanie
  8 pokoi240 m2

  1 710 000

  7 125 zł/m2

  Ustka

  Sprzedam mieszkanie Ustka o powierzchni 240 mkw. Rok budowy: 1990. Cena - 1 710 000 zł. Mieszkanie ma 8 pokoi, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  brak obrazkabrak obrazka
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje46,82 m2

  440 000

  9 397 zł/m2

  Ustka

  Sprzedam mieszkanie Ustka o powierzchni 46,82 mkw. Cena - 440 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Gryf Nieruchomości Słupskie.
  brak obrazkabrak obrazka
  i
  Mieszkanie
  4 pokoje87,27 m2

  870 000

  9 969 zł/m2

  Ustka

  Sprzedam mieszkanie Ustka o powierzchni 87,27 mkw. Cena - 870 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Gryf Nieruchomości Słupskie.
  brak obrazkabrak obrazkaSprzedam mieszkanie ul. polna ustka 3 pokoje
  i
  Mieszkanie
  3 pokoje60,22 m2

  629 900

  10 459 zł/m2

  Ustka, Polna

  Sprzedam mieszkanie Ustka o powierzchni 60,22 mkw. Rok budowy: 2012. Cena - 629 900 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Innova House.
  brak obrazkabrak obrazka
  i
  Mieszkanie
  1 pokój27 m2

  369 000

  13 666 zł/m2

  Ustka

  Sprzedam mieszkanie Ustka o powierzchni 27 mkw. Cena - 369 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Gryf Nieruchomości Słupskie.
  brak obrazkabrak obrazka
  i
  Mieszkanie
  3 pokoje65,10 m2

  949 000

  14 577 zł/m2

  Ustka

  Sprzedam mieszkanie Ustka o powierzchni 65,10 mkw. Cena - 949 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Gryf Nieruchomości Słupskie.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie 2 pok. ustka, ul. grunwaldzka
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje32,69 m2

  270 000

  8 259 zł/m2

  Ustka, Grunwaldzka

  Sprzedam mieszkanie Ustka o powierzchni 32,69 mkw. Cena - 270 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Dykowska NIERUCHOMOŚCI.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Ustka z potencjałem inwestycyjnym

  Ustka to bardzo popularny nadmorski kurort leżący na terenie województwa pomorskiego. Piękne piaszczyste plaże i status uzdrowiska przyciągają tu turystów przez cały rok, choć największe natężenie ruchu obserwuje się w lipcu i sierpniu. Z tego powodu, mimo niedużej populacji miasta, oferta nieruchomości jest tu dość szeroka. Ogromny potencjał turystyczny wpływa też na ceny mieszkań na sprzedaż w Ustce. Dowiedz się więcej o tutejszym rynku.

  Mieszkania na sprzedaż w Ustce – rynek wtórny

  Ustkę na pewno można zaliczyć do najbardziej atrakcyjnych miejscowości Pomorza Zachodniego, która przyciąga nie tylko w wakacje. Tutejsza gospodarka bazuje na turystyce, a także rybołówstwie i przetwórstwie rybnym. Mieszkańcy mogą również korzystać z szerokiej oferty kulturalnej, oświatowej i rekreacyjnej, a ponadto z uzdrowiskowych walorów miejscowości. Mieszkaniami na sprzedaż w Ustce jest też zainteresowanych wielu inwestorów, co wpływa na wzrost cen i konkurencyjności wśród nabywców. Dlatego najlepsze oferty szybko znikają z rynku.

  Oferta mieszkań na sprzedaż w Ustce bazuje na rynku wtórnym. Wiele lokali mieści się w tradycyjnych blokach starego typu oraz w kamienicach. Nowego budownictwa jest tu zdecydowanie mniej. Dominują lokale 2-pokojowe i 3-pokojowe. Od czasu do czasu na rynku pojawiają się też prawdziwie unikalne nieruchomości z tego miasta.

  Mieszkania na sprzedaż w Ustce – jak kształtują się ceny?

  Mieszkania w Ustce są zdecydowanie droższe niż w innych miejscowościach o podobnej wielkości. W przypadku tak atrakcyjnej lokalizacji jest to jednak zrozumiałe. Wśród nadmorskich kurortów Ustka jest jednak relatywnie tania – ceny są tu zdecydowanie niższe niż np. w Kołobrzegu, Międzyzdrojach, Mielnie czy Sopocie.

  Największy wpływ na koszt zakupu mieszkania w tej miejscowości mają standard oraz lokalizacja. Nowocześnie i kompletnie urządzone mieszkania są dużo droższe, podobnie jak lokale znajdujące się w niewielkiej odległości od tutejszej pięknej plaży.

  Mieszkania na sprzedaż w Ustce – dostępne oferty

  Mieszkania na sprzedaż w Ustce można znaleźć w bardzo różnorodnych lokalizacjach. Do najbardziej prestiżowych (oraz najdroższych) należą mieszkania przy Bulwarze Portowym lub w jego bezpośrednim pobliżu. Bardzo atrakcyjne jest też osiedle Na Wydmie, które znajduje się po drugiej stronie kanału. Zdecydowanie taniej można jednak zamieszkać np. na ul. Polnej. Mieszkania na sprzedaż w tym rejonie bywają bardzo atrakcyjne, dlatego często szybko znikają z rynku. Sprawdź naszą interaktywną mapę, aby odnaleźć oferty w obszarze, który Cię interesuje!

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Ustce na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: