Rodzaj
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Nieruchomości Elbląg - sprzedaż i wynajem

  - 159 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 115 mieszkań i domów na sprzedaż w Elblągu

  Rynek wtórny - 44 mieszkania i domy na sprzedaż i do wynajęcia w Elblągu

  Mieszkania i Domy w Elblągu - statystyki mieszkań i domów na sprzedaż i do wynajęcia portalu Gethome

  Mieszkania i Domy w Elblągu kawalerki:

  W Elblągu jest 6 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 199 267 zł

  Średni metraż kawalerek to 29 m2

  Mieszkania i Domy w Elblągu dwupokojowe:

  W Elblągu jest 50 ofert mieszkań i domów dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań i domów dwupokojowych to 361 764 zł

  Średni metraż mieszkań i domów dwupokojowych to 42 m2

  Mieszkania i Domy w Elblągu trzypokojowe:

  W Elblągu jest 71 ofert mieszkań i domów trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań i domów trzypokojowych to 482 118 zł

  Średni metraż mieszkań i domów trzypokojowych to 60 m2

  Mieszkania i Domy w Elblągu czteropokojowe:

  W Elblągu są 23 oferty mieszkań i domów czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań i domów czteropokojowych to 576 302 zł

  Średni metraż mieszkań i domów czteropokojowych to 72 m2

  Mieszkania i Domy bezpośrednio w Elblągu - oferty deweloperów

   - 115 ogłoszeń

  Mieszkania i Domy używane w Elblągu - oferty agencji nieruchomości

   - 44 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Rynek nieruchomości w Elblągu

  Malowniczo położony Elbląg jest drugim co do wielkości miastem woj. warmińsko-mazurskiego i jednym z najstarszych miast w Polsce. Zabytki przeplatają się tu z nowoczesną zabudową, a mieszkańcy mogą korzystać z nowoczesnej infrastruktury, ciesząc się jednocześnie niepowtarzalnym klimatem. W mieście można znaleźć także sporo ciekawych nieruchomości. Elbląg ma coś do zaoferowania zarówno osobom chcącym się tu osiedlić, jak i inwestorom. Dowiedz się więcej!

  Elbląg z całą pewnością można uznać za bardzo przyjemne miejsce do zamieszkania. Miasto jest dość kameralne (w 2021 r. miało 117 tys. mieszkańców) i łatwe w nawigacji, a jednocześnie oferuje wszystko, co potrzebne do komfortowego życia i rozwoju. Tutejsza gospodarka i infrastruktura są bardzo dobrze rozwinięte, a młodych ludzi przyciąga aż 7 uczelni wyższych. Nie bez znaczenia jest także lokalizacja miasta – zapewnia ono bliskość wybrzeża Bałtyku i terenów zielonych, a jednocześnie pozwala dojechać do Gdańska w zaledwie 40 minut. Dzięki temu przyciąga również osoby pracujące w Trójmieście, a poszukujące spokojniejszego miejsca do życia i tańszych nieruchomości. Elbląg i okolice idealnie nadają się dla tej grupy!

  Miastem są zainteresowane różne grupy demograficzne, co ma odzwierciedlenie w ofercie nieruchomości. Elbląg sprzedaż mieszkań i domów prowadzi zarówno na rynku wtórnym, jak i na rozwijającym się rynku pierwotnym. Z łatwością można tu także znaleźć klimatyczne mieszkania w starych kamienicach. Są one dostępne przede wszystkim w dzielnicach takich jak Śródmieście.

  Nieruchomości Elbląg ma do zaoferowania naprawdę sporo, jak na ok. 100-tysięczne miasto. Większość z nich jest jednak przeznaczona na sprzedaż. Zdecydowanie mniejszą popularnością cieszy się tutaj wynajem nieruchomości. Elbląg  to bowiem miasto odwiedzane przez wielu turystów, przez co wiele lokali trafia na rynek wynajmu krótkoterminowego. Jest to jednak dobra informacja dla inwestorów, którzy mogą sporo zarobić, szczególnie na nieruchomościach w pobliżu centrum miasta.

  Ceny zakupu nieruchomości w Elblągu kształtują się na bardzo atrakcyjnym poziomie, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę jego liczne zalety. Jest tu nawet o połowę taniej niż w niedalekim Gdańsku i znacznie taniej niż w niewiele większym Olsztynie. Z tego powodu miasto przyciąga coraz więcej młodych osób szukających dobrego zatrudnienia i przyjemnego miejsca do zamieszkania.

  Można w nim znaleźć nieruchomości dla każdego – single i pary najchętniej wybierają kawalerki lub 2-pokojowe mieszkania, podczas gdy rodziny częściej decydują się na co najmniej 3-pokojowe mieszkanie lub dom wolnostojący. Atrakcyjne ceny sprawiają, że nabywcy mogą sobie pozwolić w Elblągu na znacznie więcej. Może to jednak nie być odpowiednie miasto dla osób szukających mieszkania na wynajem – wybór jest ograniczony, a ceny dość wysokie w porównaniu z innymi miastami o podobnej wielkości.

  Nieruchomości w Elblągu są atrakcyjne szczególnie z punktu widzenia osób chcących mieszkać w dynamicznym, dobrze rozwiniętym, a jednocześnie dość kameralnym mieście. Ośrodek zapewnia również szerokie perspektywy, jeśli chodzi o pracę i rozwój oraz charakteryzuje się wysokim poziomem opieki zdrowotnej. Sprawdź dostępne oferty i poszukaj idealnej nieruchomości online. Elbląg ma naprawdę wiele do zaoferowania!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: