Rodzaj
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Nieruchomości Kętrzyn - sprzedaż i wynajem

  - 35 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań i domów na sprzedaż w Kętrzynie

  Rynek wtórny - 37 mieszkań i domów na sprzedaż i do wynajęcia w Kętrzynie

  Mieszkania i Domy w Kętrzynie - statystyki mieszkań i domów na sprzedaż i do wynajęcia portalu Gethome

  Mieszkania i Domy w Kętrzynie kawalerki:

  W Kętrzynie jest 1 oferta kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 121 000 zł

  Średni metraż kawalerek to 33 m2

  Mieszkania i Domy w Kętrzynie dwupokojowe:

  W Kętrzynie jest 15 ofert mieszkań i domów dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań i domów dwupokojowych to 214 100 zł

  Średni metraż mieszkań i domów dwupokojowych to 44 m2

  Mieszkania i Domy w Kętrzynie trzypokojowe:

  W Kętrzynie jest 14 ofert mieszkań i domów trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań i domów trzypokojowych to 271 929 zł

  Średni metraż mieszkań i domów trzypokojowych to 58 m2

  Mieszkania i Domy w Kętrzynie czteropokojowe:

  W Kętrzynie są 4 oferty mieszkań i domów czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań i domów czteropokojowych to 341 250 zł

  Średni metraż mieszkań i domów czteropokojowych to 84 m2

  Mieszkania i Domy bezpośrednio w Kętrzynie - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Mieszkania i Domy używane w Kętrzynie - oferty agencji nieruchomości

   - 37 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Nieruchomości na sprzedaż i wynajem: Kętrzyn

  Kętrzyn, leżący we wschodniej części Mazur, zapewnia bliskość niezwykle malowniczych terenów i prawdziwie unikalnej przyrody. Jest to niewielkie miasto, które w 2016 r. liczyło ok. 27 tys. mieszkańców. Dzięki temu idealnie sprawdzi się dla osób szukających spokoju i kameralnej atmosfery. Do niego przyciągać mogą także atrakcyjne nieruchomości. Kętrzyn ma sporo do zaoferowania. Poznaj tę lokalizację i jej rynek!

  Nieruchomości na sprzedaż i wynajem: Kętrzyn idealny dla rodzin

  Kętrzyn jest naprawdę ciekawie położony, a przy tym pełen zabytków. Z punktu widzenia mieszkańca ważniejsze są jednak możliwości, jakie daje to miasto. Kilka nowoczesnych zakładów przemysłowych zapewnia tu liczne miejsca pracy, co w połączeniu z rozwiniętą infrastrukturą, usługami, oświatą czy opieką zdrowotną sprawia, że wiele osób interesują tutejsze nieruchomości na sprzedaż i wynajem. Kętrzyn ma atrakcyjną ofertę przede wszystkim dla rodzin, które mogą tu zaznać spokoju, a jednocześnie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Trzeba jednak zaznaczyć, że wśród ogłoszeń dominują nieruchomości na sprzedaż. Kętrzyn nie ma rozbudowanej oferty wynajmu, a znalezienie mieszkania lub domu na wynajem może być bardzo trudne.

  Atrakcyjne nieruchomości: Kętrzyn i okolice pod lupą

  Jak wygląda tutejszy rynek nieruchomości? Kętrzyn proponuje przede wszystkim domy oraz lokale mieszkalne z rynku wtórnego. Zabudowa jest tutaj niska i kameralna, co powoduje, że miasto jest bardzo spokojne i nie przytłacza. Dość łatwo jest tu o przestronne nieruchomości – mieszkania 3-pokojowe i większe, idealne dla rodzin, a także domy, nierzadko położone na dużych działkach. Kętrzyński rynek nieruchomości jest mały, ale można tu znaleźć naprawdę atrakcyjne oferty. Od czasu do czasu powstają tu także nowe nieruchomości – przede wszystkim mieszkania zlokalizowane w kameralnych inwestycjach.

  Ceny nieruchomości: Kętrzyn i okolice

  Do miasta mogą przyciągać także ceny nieruchomości. Kętrzyn i okolice są bowiem znacznie tańsze niż bardziej znane miejscowości w woj. warmińsko-mazurskim. Średnio za 1m2 powierzchni użytkowej trzeba tu co prawda zapłacić nieco więcej niż w innych miejscowościach podobnej wielkości, ale ceny nadal pozostają atrakcyjne w skali regionu. Dlatego kętrzyńskie ogłoszenia nieruchomości mogą być interesujące dla osób szukających udanych inwestycji lub mających ograniczony budżet.

  Nieruchomości Kętrzyn: podsumowanie

  Jeśli chodzi o nieruchomości na sprzedaż, Kętrzyn ma atrakcyjną ofertę przede wszystkim dla rodzin. To ciche i pięknie położone miasto może być idealne dla osób poszukujących spokoju oraz wygody. Mieszkanie w Kętrzynie może jednak nie być dobrym wyborem dla ludzi młodych, dynamicznych i poszukujących wrażeń.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: